T. Wolffas: turime džiaugtis, bet norisi daugiau (1)

T. Wolffas: turime džiaugtis, bet norisi daugiau
logo 2023 Lapkričio 26 d. 16:32, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

„Mercedes“ sugebėjo išsaugoti antrą vietą Konstruktorių įskaitoje, nepaisant „Ferrari“ spaudimo. Po paskutinių sezono lenktynių „Mercedes“ vadovas Toto Wolffas pasidžiaugė šiuo pasiekimu, tačiau kartu pabrėžė, jog antroji vieta nėra jo atstovaujamos organizacijos norimas rezultatas.

„Tai buvo puiki, kovos dėl antrosios vietos, pabaiga. George‘o Russello vairavimas buvo išskirtinis. Taip pat reikia akcentuoti, kad Charlesas Leclercas elgėsi labai sportiškai nemėgindamas sulėtinti greičio. Tai buvo dviejų puikių komandų kova, kuri vyko iki pat galo.

Aš nebuvau įsitempęs. Apskritai stresą, per savo karjerą F1, buvau patyręs tik vieną kartą ir tai buvo bÅ«tent čia prieš porą metų.  

Reikia suprasti, kad tai buvo kova dėl antrosios vietos. Tam tikra prasme, tai labai teigiamas dalykas daugeliui mūsų darbuotojų. Tačiau tuo pačiu visada prisimeni, kad kovojai būtent dėl antros pozicijos.

Galiausiai mes esame lenktynininkai. Tokią dieną jautiesi tarytum laimėjęs ir tai yra puiku. Mes turime tuo džiaugtis, tačiau tuo pačiu norisi daugiau. Tačiau apibendrinus viską – mes esame šios dienos laimėtojai“, - sakė T. Wolffas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
rasytojelis
IP: 85f0e13 | 11/26 23:40 Atsakyti
Keistas džiaugsmas, labiau neviltis, kaip pas RB 860, o pas MB 409 taškai.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Kęstutis Šimkus 263
2. mantioras 250
3. skripas 249
4. Giriby 243
5. bbd-336 237