Tabako reklamos draudimas (54)

Tabako reklamos draudimas
logo 2002 Gruodžio 03 d. 10:02, .
Europos Sveikatos Ministerijos rezultatu trylika prieš du nubalsavo už įstatymo, draudžiančio visokeriopą tabako gaminių reklamą žurnaluose, laikraščiuose bei visose su sportu susijusiose srityse, išleidimą.
Jei šis įstatymas įsigalios nuo 2005-ųjų metų liepos, tai bus daug anksčiau, nei planavo FIA, ketinusi 2006-ais uždrausti tabako kompanijoms remti komandas bei GP. Dvi šalys, balsavusios prieš tokio įstatymo priėmimą, buvo Vokietija ir D.Britanija: pirmoji dėl nenoro kištis į tabako gamybos industriją, antroji - dėl pageidavimo dar griežčiau riboti viską, kus susiję su tabaku.
Priešingai, nei anksčiau sklandė įvairios kalbos, kol kas neužsimenama apie jokią įstatymo pataisą, leidžiančią nukelti tabako gigantų sponsoriavimą "Formulėjė-1“ iki 2006-ųjų metų.

Komentarai (54)
manpe
| 01/03 15:14
nu nesamone su ta tabako reklama.Tikrai pritariu visiems kad jos nera prasmes uzdrausti.Bet tai su tom datom tai irgi..jau, atrodo, buvo nuspresta 2006, dabar vel viskas keiciasi, nes 2005, nu nzn..
Jacques
| 12/07 19:01
Mano manymu tabako uzdraudimas tikrai nesumazins rukoriu,o del kompaniju pasitraukimo ir,kad y ju vieta iskart atsiras 20 nauju tai apsurdas.
Teisutis
| 12/06 23:28
arejas> ir kai narkomanas dėl babkių užverčia kokią bobutę, tas irgi niekam nemaišo? Ir kai rūkantiems yra daug kartų didesnė tikimybė paleisti į pasaulį vaikus su psichiniais ir fiziniais trūkumais- tas irgi niekam nemaišo? Ir t.t. Man rodos, kad vistik maišo, tad žingsniai, siekiantys s_u_m_a_ž_i_n_t_i šias negeroves (niekas ir nesitiki, kad uždraudus reklamą per dieną išnyks visi rūkaliai) yra sveikintini.
ujonas
| 12/06 12:03
PauliusMS>gerai isiskaicius,galim visaip suprast:)pasiduodu,bet reik pripazint,kad textas 2prasmiskas...as cia gi tik kad visiems gereu butu:)
nToshka
| 12/06 10:53
arejas> na sioj vietoj tai sutinku. as pries tabako relamos uzdraudima (na galimas sioks toks sveikai pamatuotas ribojimas), taciau pasisakau uz rukymo viesose vietrose ir darbo vietoje ribojima arba atitinkamu salygu sukurima. kol zmogus vienas ruko savo namuose tai niekam nekenkia, bet kai jis pucia savo dumus kam nors i akis, tai jau visuomenes reikalas.
moderator PauliusMS
| 12/06 09:24
ujonas> Nu ir toje citatoje nera paminetos tokios istaigos kaip Europos Sveikatos Ministerija. Kazko prisigalvojai...
ujonas
| 12/05 12:00
PauliusMS> cituoju zinute:"Europos Sveikatos Ministerijos rezultatu trylika prieš du nubalsavo už įstatymo išleidimą":)
moderator PauliusMS
| 12/04 12:58
ujonas> Niekas ir nesake, kad tokia institucija egzistuoja... Kieviena salis turi savo Sveikatos Ministerijas (kiekvienoje jos skirtingai vadinasi, pvz. Lietuvoj Sveikatos Apsaugos), nu tai jos ir prabalsavo, o prie ko cia Tavo 'isgalvota' istaiga:)
arejas
| 12/04 12:49
nToshka> del kai kuriu apribojimu as sutinku - riboti galima ir reikia tokius veiksmus kurie, pazeidzia kitu zmoniu teise rinktis, taciau zmogus rukydamas ar vartodamas narkotikus kenkia tik sau paciam, ir to uzdtaudimas tai jau yra kisimasis i asmenini gyvenima...
ujonas
| 12/04 12:42
gerb.zinutes autoriau, tokia institucija kaip EUROPOS SVEIKATOS MINISTERIJA niekada neegzistavo ir siuo metu neegzistuoja.o del reikalo esmes-pritariu tiems,kurie pateikia Williams kaip pavyzdi,parodanti,jog tabako reklama nebutina...
×

F-1.lt pulsas