Taško „Formulėje-1“ kaina – 4,4 mln. JAV dolerių (27)

Taško „Formulėje-1“ kaina – 4,4 mln. JAV dolerių
logo 2008 Lapkričio 09 d. 21:01, Ferrari
„F1fanatic“ interneto svetainės teigimu, vienas taškas šiemet „Formulės-1“ komandoms kainavo vidutiniškai 4 378 133 JAV dolerius.
Mažiausiai už vieną tašką šiemet sumokėjo „Ferrari“ ekipa – jis jiems kainavo tik 2,4 mln. JAV dolerių. Brangiausiai taškas atsiėjo „Honda“ komandai – 28,4 mln. JAV dolerių.
Taškų kaina paskaičiuota padalijus apytikslį, „Formula Money“ duomenimis, biudžeto įvertinimą iš per sezoną pelnytų taškų skaičiaus.
Didžiausią biudžetą šiemet, spėjama, turėjo „Toyota“, o nuo jos nedaug atsiliko „McLaren“ ir „Ferrari“.
Lentelėje žemiau – visų komandų atitinkami finansiniai rodikliai.
KomandaBiudžetas,mln. USDTaškaiTaško kaina, mln. USD
Ferrari414,91722,4
BMW366,81352,7
McLaren433,31512,9
Toro Rosso128,2393,3
Renault393,8804,9
Red Bull164,7295,7
Williams160,6266,2
Toyota445,6568,0
Honda398,11428,4
Force India121,80-
Super Aguri45,60-

Komentarai (27)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
McLarenasss
| 11/16 17:24 Atsakyti
ziauru
dr._Lauda
| 11/11 14:41 Atsakyti
tervi> ai tai jo - atleki, padarai durna manevra, sugadini lenktynes geresneje pozicijoje buvusiam pilotui, o teisejai tuo metu turi sedet ir svilpaut? :) plius dar nepamirsk hamio cirku viso sezono metu (kanada, monza). zodziu, nusisneki kaip visada.
T-Ervis
| 11/11 14:26 Atsakyti
dr._Lauda >> Hamis pripažino kad suklydo...bet prie ko čia bauda...kaip visada nosim į š... tu.
F-27
| 11/10 19:58 Atsakyti
to tinkis vinkis>>> pridėjus taškus, kuriuos šeipsau atėmė iš mclaren ir šiaipsau pridėjo ferrariams viskas aišku....
England
| 11/10 19:46 Atsakyti
krc kai hondai gruzas surinko ir taip nedaug tasku o uz viena sumokejo belekiek...
dr._Lauda
| 11/10 19:43 Atsakyti
tetervine> na matyt ekspertai zino geriau uz pati Hamiltona :) http://www.f-1.lt/naujiena.php?id=13039 grybauji kaip visada. nieko naujo :)
tinkis vinkis
| 11/10 17:28 Atsakyti
T-Ervis>> neminek mano niko bereikalo:D o seip nelabai suprantu kaip tokios komandos kaip toyota ir honda su tokias biudzetais negali laimet nors 2 ar 3 vietos. Beje keista kaip MCL su truputi didesniu biudzetu nesugebejo laimet pries ferrari...
sQzer
| 11/10 17:01 Atsakyti
Tai, kad tikriausia ta 'dauguma' ekspertu apie formule ir jos taisykles turi tiek pat ziniu kiek ir tu. ;]
T-Ervis
| 11/10 14:58 Atsakyti
teletabi >> Būtent kad dauguma ekspertų nesuprato už ką buvo skirta bauda...
montoya001
| 11/10 14:45 Atsakyti
gal baiksit rietis viena karta?!?????!!!!? juk ir hamis ten nebuvo visiskai kaltas ... jei tau kitaip atrodo man tas pats juk tavo nuomones nepakeisiu bet kaip jau sakiau hamis ten nebuvo visiskai kaltas
×

TOP naujienos