TC bus uždrausta Monako GP metu? (10)

logo 2001 Gegužės 19 d. 13:42
Neseniai pasklido kalbos, pagal kurias FIA iš saugumo sumetimų gali uždrausti Traction control naudojimą Monaco trasoje ateinantį savaitgalį įvyksiančiose lenktynėse.
Nerimauti buvo imta dėl galimų rimtų incidentų siaurose Monaco gatvėse.
Kaip žinia nuo Ispanijos GP lenktynių Traction control buvo visiškai legalizuota, taip dar labiau sumažindama piloto meistriškumo reikšmę lenktynėse. Atrodė kad pilotų gyvenimas turėjo iš tie palengvėti lenktynių metu, tačiau kaip parodė praėjusių lenktynių Austrijoje startas, kurio metu iš savo vietų nepajudėjo 4 bolidai, naujoji sistema kelia labai daug rūpesčių.
"Aš pirmą kartą per savo karjerą sustojau starto metu. Daugiau niekada nenaudosiu šitos sistemos. Tai mano asmeninis pasirinkimas, kas liečia kitus lenktynininkus man nėra nieko žinoma, tačiau jei panašios situacijos pasikartojimas Monake būtų labai pavojingas." - įspūdžiais dalijosi Jarno Trulli.
Palyginus A1 Ring bei Monako trasas sunku nesutikti su Jarno samprotavimais. Plačioje Austrijos trasoje pilotams pavyko greitai sureaguoti ir apvažiuoti sustojusius bolidus, tačiau siauroje Monako trasoje tam tiesiog nebus vietos.
Keletas lenktynininkų jau pasisakė už TC uždraudimą Monako GP metu. Dabar telieka jog lenktynininkų asociacija kreiptųsi į FIA su panašiu prašymu.

Komentarai (10)


Mobil 1
| 2004 Birželio 20 d. 18:44
Tikrai ta TC tai nesamone ir bezdzione su ja vaziuotu :D
linast.
| 2004 Balandžio 20 d. 12:33
pritariu!!!!
| 2001 Gegužės 27 d. 11:14
man patiktu kad butu daugiau avariju nes skatina edranalinokieki kraujije.Per mazai zuciu lenktinese!
TC tegu nebuna uzdraustas!!!
Cargo
| 2001 Gegužės 21 d. 10:39
Jeigu jau iteisino tai gabar labai zioplai atrodytu vienom lenktynem ja uzdraust. Lenktyninkai gali ja naudot starto metu gali ir isjungti - cia jau ju pasirinkimo reikalas. O jeigu ir uzdraus, tai ar jie tikri kad ja ras kurie vistiek naudos TC?
Arus
| 2001 Gegužės 21 d. 08:46
Siaip bus baisu....bet crashai grazus reginys. Manau pasikartotu SPA baisybes. O jei nebus uzdrausta, komandos tikrai naudos TC, nes cia jos poveikis turi buti ypatingai zenklus. Siaip as uz avarijas, tik nenoreciau kad kas nors rimciau nukentetu. Beto nemanau, kad FIA rysis vienom rungtynem sistema uzdrausti-labai daug neaiskumu kiltu...
Nuno
| 2001 Gegužės 20 d. 22:38
Jus isivaizduojat kai kurie, ka snekat? Pagalvokit, kas bus 3 metru plocio gatveje, kai dvi pirmosios masinos nestartuos....
| 2001 Gegužės 20 d. 20:09
kam po velniu uzdrausti traction controle, bus gi idomiau, vat jei keli lenktynininkai sustotu, tai startas butu labai "greitas" kreipkites i Fia kad padarytu super traction control :))
MS
| 2001 Gegužės 19 d. 20:25
Karolis: tu moki skaityti ar ne? :]]
Siaip tai gerai padarytu, jei uzdraustu TC Monaco GP...
Karolis
| 2001 Gegužės 19 d. 16:03
Jeigu TC jau legalizuota tai kam vėl jos atsisakyti vieneriom lenktynėm.
Nuno
| 2001 Gegužės 19 d. 13:44
Ta TC sistema reikia padaryti istorija. Nx ji buvo kam reikalinga?
×