Teisėjai skyrė po 2 baudos taškus D. Ricciardo ir R. Kubicai (4)

Teisėjai skyrė po 2 baudos taškus D. Ricciardo ir R. Kubicai
logo Lapkričio 17 d. 22:36, Williams

Už sukeltus incidentus lenktynių metu teisėjai skyrė po du baudos taškus „Renault“ pilotui Danieliui Ricciardo ir „Williams“ atstovui Robertui Kubicai.

Minėtasis D. Ricciardo buvo pripažintas kaltu už sukeltą incidentą lenktynių metu, kuomet australas bandydamas lenkti „Haas“ pilotą Keviną Magnusseną neišvengė kontakto su varžovu. Varžybų metu D. Ricciardo buvo skirta 5 sek bauda. O po lenktynių teisėjai papildomai skyrė du baudos taškus.

Teisėjų nemalonės sulaukė ir R. Kubica. Lenkas varžybų metu buvo nubaustas už tai, kad techninio aptarnavimo zonoje sutrukdė Maxui Verstappenui. Anot teisėjų, „Williams“ komanda savo sportininką po sustojimo išleido laiku, bet pats pilotas iš sustojimo vietos pajudėjo per lėtai. Dėl staiga priekyje atsidūrusio varžovo, M. Verstappenas buvo priverstas pristabdyti, kad išvengtų susidūrimo.

Už incidentą R. Kubica lenktynių metu gavo 5 sek. baudą. O po varžybų teisėjai jam skyrė du baudos taškus.

Komentarai (4)


Micius
| Lapkričio 18 d. 21:02
Eilinis Rikio kliauzas...Red Bull tikrai buvo super lenkimų,mažai nesąmonių, na bet Renukuose tai sezonas niekam tikęs... Tuoj vietos niekur neberas...
Klepsidra
| Lapkričio 18 d. 10:47
Bauda Kubicai yra eilinis Masi idiotizmas. Nuo kada bauda yra duodama uz tai, kad kazkas per letai pajudejo. Matyt, nusprende, kad eiline bauda uz unsafe release perdaug itakos Williams biudzeta
ddt
| Lapkričio 18 d. 00:03
Ironiska Kubica bausti 5 sekundemis. Kad ir 5 valandomis, nieko tai nekeistu.
Naivus Kvailys
| Lapkričio 17 d. 22:43
Nors Brazilijoje sauleta ir silta, baudomis ten siandien sninga.
×

F-1.lt pulsas