„Toro Rosso“ lipdukus pakeis dažai (28)

„Toro Rosso“ lipdukus pakeis dažai
logo 2007 Gegužės 07 d. 21:13, Red Bull
Toro Rosso“ komanda nusprendė nuo šiol bolido spalvinimui naudoti dažus, kurie pakeis anksčiau naudotus lipdukus.
Italijoje įsikūrusi ekipa nuodugniai peržiūrėjo bolido aerodinamiką ir įsitikino, kad lipdukai sukelia didesnį oro pasipriešinimą bei yra sunkesni už dažus. Komandos simbolio, buliaus piešimas ant variklio gaubto užims daugiau laiko negu iki šiol, bet komandos inžinerijos skyriaus vadovas Laurentas Mekies įsitikinęs, kad tai duos teigiamus rezultatus.
„Sunkiai dirbame stengdamiesi aerodinaminių detalių paviršių padaryti kuo efektyvesniu, todėl nusprendėme visus lipdukus pakeisti dažais. Taip paviršius tampa lygesnis, sumažiname oro pasipriešinimą, be to dažai dar ir lengvesni. Bolidas taip pat ir atrodo daug gražiau“, - sakė komandos atstovas.
Šiomis savaitėmis italų ekipa ne tik atnaujino aerodinaminius elementus: galinį sparną, šoninių variklio aušinimo angų struktūrą, bet ir skyrė daug dėmesio kokybės kontrolei komandos viduje.
„Visi žino, kad pirmosioms trims lenktynėms viską darėme paskubomis ir kai kurios bolido detalės neatitiko mūsų kokybės reikalavimų. Dabar pasistengėme, kad visi aerodinaminiai elementai geriau derėtų tarpusavyje. Detalių bolido paviršiuje yra labai daug ir jeigu jos tarpusavyje bus suderintos, geriau jungsis, aerodinaminė nauda gali būti labai didelė“, - aiškino L.Mekies.
„Esu įsitikinęs, kad šis darbas yra toks pats svarbus kaip bolido priekinio ar galinio sparno tobulinimas. Labai svarbu visose srityse gaminti tik kokybiškas detales. Žinau, kad Barselonoje mūsų bolidas bus greitesnis nei pirmosiose trijose lenktynėse“, - komandos darbą gyrė inžinerijos skyriaus vadovas.
Per pirmąsias tris lenktynes „Toro Rosso“ taškų nepelnė.

Komentarai (28)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Tomyciukass
| 05/09 23:39 Atsakyti
pritariu Vidocq!
L'user
| 05/09 17:23 Atsakyti
Nominantai i metu anekdoto titula :)
TNT
| 05/08 20:58 Atsakyti
Cia turbut vieninteliai per kokius 10 metu lipdukus uzsiklijavo. kiek zinau,visos komandos visada remeju logotipus piesdavo:)
Moby Dik
| 05/08 20:38 Atsakyti
Nu ir gerai.
ttic24
| 05/08 18:49 Atsakyti
DjShumis, jei jie bus be dazu ir be libduku taigi isskris i ora. Dazymas/Klijavimas pagrindinis svoris kad neislektu i ora ;)
DjShumis
| 05/08 18:02 Atsakyti
Tai geriau nei dazo nei lipdukais apkrauna, tuomet dar lengvesnis bolidas pataps.
dr._Lauda
| 05/08 13:06 Atsakyti
Greitis jiem gelia nemazai problemu manyciau.. ta prasme - Skotas Greitis.
Liudwis
| 05/08 12:30 Atsakyti
bolidas tikrai palengvetu jei bergeris neleistu speedui hamburgeriu valgyt priesh lenktynes. o kad lipdukai dalyvauja kaip aerodinaminiai elementai pirma karta girdzhiu
aruneusaz
| 05/08 11:57 Atsakyti
del yaptingai didelio lipduku svorio manau jie negaledavo taip greit vaziuot... :D man idomu kiek mases jie sutaupys pakaeite lipdukus dazais?...
F-algis-1
| 05/08 11:37 Atsakyti
nu jei tokios tik problemos, tai ka as zinau:).
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas