„Toyota“ grasina pasitraukti iš „Formulės-1“

„Toyota“ grasina pasitraukti iš „Formulės-1“
logo 2006 Balandžio 06 d. 17:46, Toyota
„Toyota“ komandos vadovas Johnas Howettas pareiškė, kad jo vadovaujama ekipa gali pasitraukti iš „Formulės-1“, jei Tarptautinė automobilių federacija (FIA) nepademonstruos, kad automobilių gamintojai yra pageidaujami šiose lenktynėse.
„Šiuo metu situacija neaiški. Ar mes esame pageidaujami, ar ne? Jei mes nepageidaujami, tegu taip ir pasako. FIA privalo suprasti, kad mes esame verčiami įsipareigoti lenktyniauti „Formulėje-1“ iki 2012 metų net nežinodami, ar esame čia pageidaujami“, – pareiškė J.Howettas.
„Mes esame pasiruošę pasišvęsti „Formulei-1“, tačiau norime, kad būtų išlaikytos tam tikros pagrindinės vertybės. Pavyzdžiui, kad šios lenktynės ir toliau išliktų pačios moderniausios. Technologijos nebūtinai didina kaštus, gali būti ir atvirkščiai“, – dėstė „Toyota“ komandos vadovas.
„Jei „Formulė-1“ praras techniškai moderniausių lenktynių vardą, kompanijos taryba nuspręs nutraukti komandos pasirodymą „Formulėje-1“, – pabrėžė jis.
Neabejotina, kad „Toyota“ „Formulėje-1“ turėtų lenktyniauti bent iki 2007 metų sezono pabaigos, iki dabartinės Konkordo sutarties galiojimo pabaigos.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0