Trasa Singapūre bus patobulinta (15)

Trasa Singapūre bus patobulinta
logo 2009 Sausio 07 d. 17:54, Honda
Singapūro GP organizatoriai derasi su „Formulės-1“ komandomis bei Tarptautine automobilių federacija (FIA) dėl Marina Bay trasos pakeitimų 2009-ųjų metų etapui. Pakeitimų inicijavimo esmė – suteikti daugiau galimybių lenkimams.
Nors pirmasis etapas Singapūre daug kam patiko, ne paslaptis, kad varžybų rezultatus pakoregavo ne lenkimų kiekis, o saugos automobilių fazės.
Dabar organizatorių atstovas Colinas Synas paskelbė, kad pirmųjų posūkių kombinacija bus pakeista taip, kad juose būtų galimi lenkimai.
„Keičiame pirmąjį, antrąjį ir trečiąjį posūkius, nes norime, jog šįmet lenktynininkai turėtų daugiau galimybių lenkti“, - kalbėjo ponas Synas.
Taip pat bus paklota lygesnė trasos danga, nes dabartinė irgi sulaukė lenktynininkų kritikos.
„Norime panaikinti nelygumus ir išlyginti trasą“, - teigė C. Synas.
Dar pakeitimų sąraše yra ir įžymusis dešimtasis posūkis ir aukšti jo kelkraščiai, kurie irgi bus pakeisti.
Pirmasis naktinis „Grand Prix“ įvyko pakankamai sklandžiai ir susilaukė didelio dėmesio, tad tikėkimės, kad ir antrasis „Formulės-1“ apsilankymas Marina Bay žiede bus ne ką prastestis.

Komentarai (15)
*fisco*
| 01/08 15:56 Atsakyti
fiasko*
*fisco*
| 01/08 15:55 Atsakyti
Gera neiprasta trasa, plius ferrari fiaco debutinese varzybose, Fisicas vaziavo nemazai ratu 3 vietoj budamas, man viso to uzteko y valias :D
montoya001
| 01/08 14:32 Atsakyti
Tikrai puiki trasa buvo ispudinga ziureti pirma karta surengtas naktines lenktynes. Labai gera trasa.
vaideriuks
| 01/08 13:53 Atsakyti
Gera trasa, labai patiko... Išskyrus massos išvažiavimas iš boksu. Valensija ne iš tolo negali lygintis.
T-Ervis
| 01/08 13:36 Atsakyti
Singapūras palyginus su Valensija tai aukštumoj...o kad Lucai nepatiko tai tegu dėkoja savo cirkininkams.Bet kaip sako dievulis yra...Idomu kaip ferrariams seksis kada Luca patapo profsajungos lyderiu.Oi nusisuks Siamo dvyniai nuo ferrario...
sader
| 01/08 11:48 Atsakyti
Del cirko kalta ne trasa, o cirkininkai, o ir lenkimu buvo net tiek jau mazai...matyt, kai kam nepatiko lenkianciuju ir lenkiamuju personos:)
david20
| 01/08 08:01 Atsakyti
svayux>> jo, Ferrari nebloga cirka ten surengė :D
abL
| 01/08 00:24 Atsakyti
Trasa yra visiskai nuobodi ir skirta daugiau komerciniems tikslams, lygiai tas pac ir valencijoje. Gero proga uzkalti pinigu, taciau ziurovam tai patinka tik tiem kuriu favoritam sekasi. Taciau ir tai ne visiem, nes trasos yra nuobodzios, o ypac tokiais laikais kuomet lenkti ir taip yra sunku, o negana to prisideda ir baime lenkti, nes gali gerai kalti i siena
Tommasi
| 01/07 22:36 Atsakyti
na islygint tai tikrai reik nes kaip lentpjuvej vaizdas buvo :D o trasa bloga tiems kas uz ferrari serga. man pavyzdziui lenkimu uzteko.
Qwx
| 01/07 22:03 Atsakyti
Oh no! Jie nori išlyginti trasą!! Va ko ir bijojau - dabar lenktyninkams važiuoti bus lengviau, nervai mažiau tampysis ir avarijų nebedarys... Belieka tikėtis, kad kiti pakeitimai pasiteisins, arba tuėsime antrą Valensiją... ;(
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas