Trys bolidai vienai komandai? (70)

Trys bolidai vienai komandai?
logo 2003 Lapkričio 16 d. 11:53, FIA
Mažiausiai viena top-komanda ruošiasi blogiausiam – lenktynėms pristatyti po tris bolidus. Pagal gandus, „Sauber”, „Jordan“ arba „Minardi“ ekipa gali neišsilaikyti per šią žiemą.
FIA prezidentas Maxas Mosley jau pareiškė, kad pasitraukus dar bent vienai komandai, likusiems teks lenktynėse dalyvauti trimis bolidais.
Neįvardintos komandos atstovas pareiškė: „Tokia situacija tikrai ne mūsų svajonių viršūnė, bet jeigu to reiks, mes pasiruošę pristatyti lenktynėms trečią bolidą ir išpildysime savo įsipareigojimus“.

Komentarai (70)
Brooklyn
| 12/10 10:39 Atsakyti
Galetu gal keturi buti? ;)
1_Protingas
| 11/19 09:57 Atsakyti
Wiagra > agree. Bet man niekaip nesusiveda kodel Sumis tavokomentaruose yra geriausias?
Glu
| 11/18 21:38 Atsakyti
Perdaug!
Brooklyn
| 11/18 17:21 Atsakyti
Gincius>>> That's right
Gincius
| 11/18 12:40 Atsakyti
Brooklyn>>>Nesvarbu kokie jie autsaideriai ar favoritai,svarbu kad sugebėtų išsilaikyti ir konkuruoti Formulėje-1 be visokių išskirtinių papildomų lengvatų tipo kaip mes vargšai ar pan.
Vytia
| 11/17 20:00 Atsakyti
Wiagra pasake gera minti del skirtingu reklamu.Taip yra NASCARe,ir niekas nesiskundzia.Idomu kuri komanda cia tokiais placiais zestais svaistosi?
button_f1
| 11/17 19:07 Atsakyti
tikėkimės kad visos minėtos komandos išsilaikys nes 3 bolidai gal ir būtų įdomu tačiau vis dėl to norisi kuo daugiau SKIRTiNGŲ komandų:)
Brooklyn
| 11/17 17:44 Atsakyti
Gincius> Pagal tave tai tegu buna tik favoritai ir viskas liuks. Tai po metu kitu vis tiek atsirusiuos. Gi nebus visa laika apyliges komandos, kaip siemet Ferrari, BMW, McLaren. Po kiek laiko ziuri, kad jau viena gale velkasi, praradusi remejus del blogu rezultatu. Kas is to? Visada bus favoritai ir autsaideriai.
Wiagra
| 11/17 14:42 Atsakyti
Gincius> paskaicius tavo komentara, kazkaip nejucia E.Jordona prisimenu, kris prisikises babkiu pilnas kisenes, verkia del komandos ateities. Cia man primena lietuvius, UAB'u sawininkus, kurie bankrutuojant firmai issiraso sau gerus priedus, susiperka butus masinas ir kt slamsta, o paskui firmai skelbia bankrota, kadangi asmeninio turto priklausomybes nera...
Gincius
| 11/17 13:56 Atsakyti
Taip nebus kad visiems gerai.Jeigu taip atsitiktų tai pamatyti po tris bolidus iš komandų lyderių ne taip ir blogai.Visgi jos yra favoritai,jas daugiausiai rodo per TV,ant jų bolidų reklamuojasi remėjai ir tt.Skaudu,bet jeigu nesugebi išsilaikyti tai kodėl tave pastoviai reikia tempti už rankos?Jeigu tu nesugebi užsidirbti pinigų,už tave niekas neuždirbs.Jau kur kas geriau matyti stiprias komandas su trim bolidais negu pastoviai matyti gale besivelkančius išlaikytinius.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas