V. Bottas: buvo rizika, kad mus diskvalifikuos

V. Bottas: buvo rizika, kad mus diskvalifikuos
logo 2023 Rugsėjo 17 d. 12:28, Alfa Romeo F1 Team

Šeštadienio kvalifikacijoje SingapÅ«re abu „Alfa Romeo“ lenktynininkai iškrito iš kovos jau pirmoje sesijose – Valtteri Bottas užfiksavo 16-tą laiką, o Gyanyu Zhou liko tik 19-tas. Komandos spaudos tarnyba pranešÄ—, kad jiems „teko eiti į kompromisus reguliuojant mašiną“, o vėliau V. Bottas interviu „Viaplay“ detaliau paaiškino, kas atsitiko.

„Penktadienį bolido elgesys buvo geresnis, bet vėliau mums reikėjo pakeisti kai kuriuos reguliavimus. Prošvaisos aukštis, su kuriuo mes dirbome treniruotėse, buvo per daug mažas ir buvo rizika, kad pasibaigus lenktynėms, mus gali diskvalifikuoti, - kalbėjo suomių pilotas, turėdamas galvoje tai, kad klirenso aukštis galėjo neatitikti reglamento. - Todėl mums teko kiek pakelti bolidą, o todėl prispaudžiamoji jėga sumažėjo ir sukibimas su danga tapo blogesnis.

Šiandien laukia ilgos lenktynės ir mums bus sudėtinga. Pagal tempą mes esame maždaug tokiame pačiame lygyje kaip ir mašinų, kurios startuos šalia mÅ«sų. PažiÅ«rėsime, kaip klostysis įvykiai trasoje ir stengsimės padaryti viską, kas įmanoma.

Gaila, kad reikalai kol kas prastoki, bet Suzukoje pasistengsime iš bolido išspausti daugiau“.



Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983