V. Bottas: pažangos esmė ne variklyje (1)

V. Bottas: pažangos esmė ne variklyje
logo Spalio 22 d. 14:34, Daimler AG

Paskutinėse lenktynėse „Mercedes“ pilotai buvo gerokai greitesni už pagrindinius konkurentus iš „Red Bull“. Daugelis ekspertų greičio padidėjimą pradėjo sieti su išaugusia jėgos agregato galia, tačiau dėl to kažkiek nukentėjo jėgainės patikimumas.

Prieš treniruočių pradžią Ostino trasoje „Mercedes“ lenktynininkas Valtteri Bottas paaiškino, kad jų komanda iš tiesų padarė pažangą, tačiau esmė yra visai ne jėgos agregate, o važiuoklėje.

„Lyginant su sezono pradžia, bolido valdymas gerokai pagerėjo, - sakė V. Bottas. - Anksčiau galinė ašis būdavo labai nestabili ir dėl to automobilio galo sukibimas su kelio danga suprastėjo lyginant su pernai metų sezonu. Manau, kad dabar mums pavyko kur kas geriau subalansuoti bolidą. Jis tapo labiau stabilus ir geriau vairuojamas.

Mes nuolat diegdavome naujoves, dirbome su nustatymais. Tai nebuvo proveržis per vieną dieną. Nepasakyčiau, kad mes staiga žengėme didelį žingsnį į priekį. Bet dabar tobulinimai užbaigti, todėl likusiuose etapuose teks pasikliauti tik geresniais nustatymais.

Dabar viskas priklausys tik nuo konkrečių trasų. Esame šiek tiek priekyje, bet pranašumas nėra didelis. Tai būtina nuolat prisiminti“.

Mercedes AMG Petronas F1 Team
Komanda: Mercedes AMG Petronas F1 Team 2021 sezono taškai: 546.5
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W12
Plačiau
Valtteri Bottas
Pilotas: Valtteri Bottas 2021 sezono taškai: 203
Komanda: Mercedes Amžius: 32 m.
Plačiau

Komentarai (1)
kart
IP: ff4c1cb | 10/22 20:47 Atsakyti
Aš tai nesuprantu čia tos FIA politikos. Įveda ribojimus, tobulinimo taškus ir t.t. bet vis tiek visi kaip po senovei deda vieną po kito upgreidus ir vargo nemato.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas