V. Botto nuogo kūno kalendorius surinko apvalią sumą labdarai (2)

V. Botto nuogo kūno kalendorius surinko apvalią sumą labdarai
logo 2023 Gruodžio 01 d. 12:30, Alfa Romeo F1 Team nuotr.

Valtteri Bottas įvaridijo sumą, kurią jam pavyko surinkti pardavinėjant savo nuogo kūno kalendorių. „Alfa Romeo“ pilotui pavyko surinkti 150 tūkst. JAV dolerių, kurie bus skirti vyrų sveikatos labdaros organizacijai „Movember“.

„Labai ačiū visiems už paramą, kurią pavyko surinkti lapkritį. Su aukomis ir kalendoriais pavyko surinkti nemažą sumą „Movember“. Tai reiškia, jog mes tikrai prisidedame prie to, kad išgelbėtume daugybės žmonių gyvenimus.

Galutiniai skaičiai bus aiškūs artimiausiomis dienomis, tačiau kalba eina apie 150 tūkst. JAV dolerių.

Praėjusiais metais pardavėme vieną nuotrauką ir nusprendėme pajuokauti, kad galėtume sukurti kalendorių. Galiausiai, artėjant lapkričiui, išties pradėjome galvoti, jog šią idėją būtų galima realizuoti ir ji atneštų kažką gero. Mūsų tikslas yra lėšos tyrimams nuo prostatos vėžio, todėl manau, kad tai geras tikslas.

Mano mama sužinojusi apie šią idėją buvo sutrikusi ir pasimetusi. Tačiau aš paaiškinau, kad viskas yra daroma dėl to, kad renkame lėšas labdarai, tuomet visi žmonės tą suprato. Be to, buvo tiesiog smagu daryti tas nuotraukas.

Las Vegase vyko mūsų kalendoriaus pristatymas meno galerijoje. Žmonės, kurie ten atėjo, nenutuokė kas ten bus. Jie buvo sutrikę, bet paskui jiems buvo juokinga ir jie sužinojo, kad viskas skirta labdarai“, - kalbėjo V. Bottas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
SliMMaz
IP: 5202f81 | 12/01 18:41 Atsakyti
Greiciau Lewisas, geriausias TM ever visgi :D
Hat
IP: a1864ae | 12/02 19:39 Atsakyti
Kokie mes esame atsilike nuo progresivios europos ir tolerantisko pasaulio, kad nesuprantam to akivaizdaus siknos grozio.Mes turim saukti wau, diena nakti.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Kęstutis Šimkus 263
2. mantioras 250
3. skripas 249
4. Giriby 243
5. bbd-336 237