Vienas „Red Bull“ vadovų: Perezui reikia pakeisti komandą (9)

Vienas „Red Bull“ vadovų: Perezui reikia pakeisti komandą
logo 2023 Spalio 12 d. 17:30, Getty Images / Red Bull Content Pool

Situacija „Red Bull“ darosi itin įtempta. Nepaisant to, jog komandos vadovai Christianas Horneris ir Helmutas Marko visuomet pabrėžia, jog Sergio Perezas turi galiojantį kontaktą kitam sezonui, jo ateitis vis tiek lieka neaiški.

Nors H. Marko dar visai neseniai kalbėjo apie tai, jog komanda tiesiog neturi kuo pakeisti S. Perezo, dabar jis prašneko kiek kitaip. Patarėjo teigimu, pačiam meksikiečiui geriau būtų pakeisti organizaciją. Po Kataro GP, toną apie S. Perezą pakoregavo ir C. Horneris, kuris tiesiai šviesiai pareiškė, jog nesupranta, kodėl komandos draugų rezultatai yra kardinaliai skirtingi.

H. Marko teigė, jog jis nepamiršta fakto, kad būtent jis atvedė S. Perezą į komandą, tačiau pabrėžė, jog, važiuodamas „Red Bull“ automobiliu, antrasis komandos pilotas tiesiog kenčia.

„Negalime pamiršti fakto, kad būtent aš jį atvedžiau į komandą. Tačiau nutiko taip, kad jis atsidūrė vienoje komandoje su Maxu ir dabar kenčia. Tokią pačią situacija mes anksčiau turėjome su Pierre‘u Gasly.

Išties turiu sutikti su Gerhardo Bergerio pareiškimu. Perezui tikrai reikia pakeisti organizacinį klimatą ir komandą. Dabar mes kartu pažiūrėsime kaip jam seksis kituose dviejuose GP, tačiau tiek komanda, tiek jis pats supranta, kad jį ištiko krizė.

Galiausiai Perezas tiesiog turi apginti antrą vietą. Jis neturi žiūrėti į Maxą. Mes stengiamės jam padėti“, - sakė H. Marko.

Nepaisant dalinių paramos žodžių, panašu, jog „Red Bull“ vadovų parama lenktynininkui senka. Tą puikiai parodo ir H. Marko priminimas, jog „Red Bull“ turi tris pajėgius vairuotojus „AlphaTauri“ komandoje.

„Jis turi demonstruoti geresnius rezultatus. „AlhpaTauri“ dabar turi tris lenktynininkus, tad gali nutikti daug dalykų“, - kalbėjo austras.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Klepsidra
IP: d032c81 | 10/12 19:02 Atsakyti
Marko pastovumas yra kazkas tokio - vienam interviu sakoma, kad nera kuo pakeisti Perezo, kitame - kokie saunus Alpha Tauri vyrukai.
Tikrai
IP: b3be6ca | 10/12 20:43 Atsakyti
Tikrai labai keista, darė ko prasėm, tada vis tiek uzd...hi...nom ne tik viduje, bet ir viešai spaudoje ir Žiū, psichologinė krizė ištiko kažkodėl, keista, panašiai jau yra buvę ir kitiems nr2. Niekaip nesuprantu, na kaip taip nutinka RB, kad visus NR ištinka krizė jie su Maxu, Veteliu važiuotų, kas galėtų būti, gal tik Bergeris pasakytų, nes Marco nedasunta, per senas
ddt
IP: ca1c225 | 10/12 23:36 Atsakyti
"Mes padedame Perez'ui - viešai komentuodami kur jam eiti". Kas per senų davatkų lizdas šita RBR, mobina lenktynininką jau faktiškai kasdien, čia pas mus kai kurių ambasadorių istorijos tai kaip šilkas, palyginus.
eustachijus
IP: 4f13b79 | 10/12 21:45 Atsakyti
Klepsidra
10/12 19:02

Marko pastovumas yra kazkas tokio - vienam interviu sakoma, kad nera k... skaityti daugiau

Marko pastovumas nepastovume.
Jie vieninteliai keičia Maxui ginklanešius kaip kojines. Ir visada teisingai,nes visi graudžiai atrodo šalimais kaip taisyklė. Tad teorija,kad jie suinteresuoti apgailėtiniškumu antro piloto nesiriša su realybe.Iš kitos pusės alfa joks nei kviečiamas yra nei eis...
Olluxas
IP: 10d58f7 | 10/13 06:07 Atsakyti
Sėkmės Perezui - aš neatsimenu, kad dar koks pilotas būtų taip viežai mobinamas viso sezono metu.
Viduje aišku irgi atitinkamai elgiamasi.
maxpower
IP: 2fa7043 | 10/12 22:14 Atsakyti
Tikrai
10/12 20:43

Tikrai labai keista, darė ko prasėm, tada vis tiek uzd...hi...nom ne... skaityti daugiau

Nes visi ateina su tikslu nugalėti MV o kai hitina realybė kad nesi toks geras tada ir pabyra psichologiškai
ddt
IP: ca1c225 | 10/13 08:22 Atsakyti
maxpower
10/12 22:14

Nes visi ateina su tikslu nugalėti MV o kai hitina realybė kad nesi ... skaityti daugiau

Tai jau tikrai kai sutartyje yra "he is faster than you" išlyga, tu eini ne MV nugalėti, o dirbti tuo, į ką batus valosi komandos vadovai. Ir SP jau toli gražu nebe antras, kuris eina tuo pačiu greičiu žemyn - nesuprantu kaip buvo galima nepasimokyti iš ankstesnių Nr. 2 patirties ir likimo.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Kęstutis Šimkus 263
2. mantioras 250
3. skripas 249
4. Giriby 243
5. bbd-336 237