Vis dar neaiški C. Leclerco „Ferrari“ variklio gedimo priežastis

Vis dar neaiški C. Leclerco „Ferrari“ variklio gedimo priežastis
logo 2022 Birželio 14 d. 22:40, Ferrari

„Ferrari“ iki šiol nežino dėl kokios priežasties sekmadienį vykusių lenktynių metu Charleso Leclerco automobilyje sugedo variklis. Italus kol kas guodžia tik tai, jog artėjančiose varžybose Kanadoje neturėtų pasikartoti hidraulikos gedimas, su kuriuo susidūrė Carlosas Sainzas.

Sekmadienį Baku trasoje, Azerbaidžane, vykusios F-1 lenktynės „Ferrari“ komandai susiklostė itin prastai. Dėl gedimų C. Sainzas pasitraukė devintame rate, o C. Leclercas - 21-ame.

Po varžybų komandos vadovas Mattia Binotto prisipažino, kad kol kas nežino gedimų priežasties. Ypač neramina C. Leclerco padėtis, kuriam variklis sugedo ne tik Azerbaidžane, bet ir Ispanijoje. O Baku trasoje techninių problemų neišvengė ir „Ferrari“ klientės - „Haas“ ir „Alfa Romeo“.

Antradienį vakare „Ferrari“ pranešė, kad C. Leclerco variklis komandos bazę Maranelle pasieks tik trečiadienį. Bet visus patikros ir analizės darbus ketinama atlikti iki vakaro. Bet kuriuo atveju tai nėra geros naujienos, nes Kanados GP treniruotės prasidės jau šį penktadienį.

„Ferrari“ taip pat pridūrė, kad gedimas C. Sainzo bolide buvo išanalizuotas ir rastas trumpalaikis sprendimas.

Konstruktorių įskaitoje „Ferrari“ nuo pirmaujančios „Red Bull“ atsilieka 80 taškų. O C. Leclercas nukrito į trečią vietą ir nuo čempionato lyderio Maxo Verstappeno atsilieka 34 taškais. Tuo tarpu C. Sainzas čempionate yra tik penktas ir nusileidžia „Mercedes“ atstovui George‘ui Russellui.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2024 sezono taškai: 302
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061