Visi Singapūro GP važiavimai – tamsoje (18)

Visi Singapūro GP važiavimai – tamsoje
logo 2008 Gegužės 14 d. 08:07, Singapūras
Atsižvelgus į pilotų nuogąstavimus, visi Singapūro lenktynių važiavimai vyks tamsoje.
Anksčiau skelbtame lenktynių savaitgalio tvarkaraštyje dalis treniruočių buvo suplanuotos tamsiu, o kitos šviesiu paros metu, bet atsižvelgus į lenktynininkų ir komandų pastabas, buvo nuspręsta visus važiavimus rengti naktį.
Neturėdami jokios naktinių važiavimų patirties, daugelis pilotų nuogąstavo, kad jiems nepavyks taip greitai prisitaikyti prie naujovės – prieš kvalifikaciją, tamsoje buvo suplanuotos tik vienos, pusantros valandos trukmės treniruotės.
Derybas su Tarptautine automobilių federacija (FIA) vedė komandų atstovai, o jiems vadovavo „Toro Rosso“ vadovas Massimo Rivola, kuris asmeniškai stebėjo MotoGP lenktynes tamsoje Katare.
„Mano nuogąstavimai neišnyko vien pažiūrėjus MotoGP lenktynes. Norėtumėme išbandyti bolidą tamsoje, bet tai per brangu. Esu tikras, kad galų gale viskas bus gerai, bet mums dar reikia aptarti tam tikrus dalykus. Visas mūsų tvarkaraštis turėtų būti naktinis. Saulė Singapūre nusileidžia 7 valandą vakaro, bet šiuo metu planuojame baigti pirmąsias treniruotes 6 val., o antrąsias pradėti 8 val.“, - sakė jis.
Atsižvelgus į šiuos nuogąstavimus, savaitgalio tvarkaraštis bus pakeistas ir dabar planuojama, kad jis atrodys taip:
Treniruotė Nr. 1 penktadienį: 19:00-20:30
Treniruotė Nr. 2 penktadienį: 21:30-23:00
Treniruotė Nr. 3 šeštadienį: 19:00-20:00
Kvalifikacija šeštadienį: 22:00-23:00
Lenktynės sekmadienį: 20:00
Naujasis tvarkaraštis kelia jau kitokių problemų komandoms. Dabartinė pertrauka tarp treniruočių sutrumpės nuo dviejų su puse iki vienos valandos penktadienį. Grand Prix lenktynininkų asociacija (GPDA) bando išsikovoti teisė surengti dar vieną apšilimų važiavimą ketvirtadienį, tačiau kol kas neaišku ar jiems bus leista naudoti „Formulės-1“ techniką.

Komentarai (18)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
evangelion
| 05/16 06:00 Atsakyti
Na kai kuriems cia deretu zinot jog vaziavimai tamsoje bus daromi tam kad europa (kuri sudaro didziaja f1 fanu dali) galetu ziuret dienos metu o ne tam kad taip idomiau
Edux
| 05/15 21:15 Atsakyti
Nauja trasa ir naktį važiuos. Įspūdinga
rinnasNr1
| 05/15 20:06 Atsakyti
Blair>> nakti manau daro ne del reklamos o del to kad europoje matytume iprastu laiku. dar galiu priminti kad is europos F1 po truputi traukiasi del reklamos suvarzymu.
bytta
| 05/15 05:44 Atsakyti
O as siulyciau Berniui lenktynes ant vandens tamsoje,lyjant.Koks Venecijos GP,sakykim.Ir lektu sau gondolomis chebra barkaroles traukdami...
Blair
| 05/14 23:17 Atsakyti
formule - ne tas sportas kurio lenktynes noreciau matyti nakti. nakti deretu lenktyniauti ir lenktyniaujama tose lenktyniu serijose kuriose masinu charakteristikos zymiai pagereja vaziuojant po saulelydzio atsizvelgiant i paciu masinu sauguma be abejo. taciau formuleje - tai tik kiek kvailokas meginimas pritraukti nauju lenktyniu fanu demesi ir padidinti reitingus del sio neiprasto sprendimo.
rasita
| 05/14 19:55 Atsakyti
rinnasNr1>>Kai kurie nesigilina.Paskaito pavadinima ir imasi klavetura kankinti...:P
rinnasNr1
| 05/14 17:30 Atsakyti
kaip cia kai kurie nesupranta, kad trasa bus apsviesta, niekas nevaziuos tamsoje ar prieblandoje. apsvietimas kiek skaiciau bus keleta kart stipresnis nei futbolo stadijone. ten bus sviesu kaip diena, kol nepaziuresi i dangu.
abL
| 05/14 14:48 Atsakyti
Lietus + tamsa = nieko nesimato, jaučiu būtų stabdomos lenktynės, tačiau vistiek turėtų būt įspūdingos lentynės, gal netgi lenkimam bus palankiau tamsoje, gal sunkiau pastebėti bus varžovą
F1sharaz
| 05/14 14:02 Atsakyti
per teliką tai nemanau kad bus idomu
Montoya
| 05/14 13:05 Atsakyti
Arba Snigtu Tirpuko Ledais :-)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas