Vokietijos „Sky Sport“: N. Mazepinas palieka „Haas“ komandą

Vokietijos „Sky Sport“: N. Mazepinas palieka „Haas“ komandą
logo 2022 Kovo 03 d. 20:22, Haas / LAT Photo

Vokietijos „Sky Sport“ skelbia, kad Nikita Mazepinas traukiasi iš „Haas“ komandos.

Dar pirmųjų bandymų metu nuo JAV ekipos bolidų buvo pašalintos Rusijos spalvos ir pagrindinės rėmėjos „Uralkali“ logotipai. Būtent pastaroji moka ekipai už N. Mazepino vietą komandoje. Bet dabar, panašu, jog atėjo šiai partnerystei galas.

Antradienį FIA paskelbė, kad rusai galės dalyvauti tarptautinėse sporto varžybose, bet tik po neutralia FIA vėliava. Tuo tarpu vokiečių „Sky Sport“ skelbia, kad N. Mazepinas visai nestartuos šių metų F-1 sezone, nes yra priverstas trauktis iš „Haas“ komandos.

„Tos skyrybos turi įvykti dabar. Kalbame apie du dalykus. Iš vienos pusės yra išorinis spaudimas, o iš kitos - tai, kad „Haas“ yra amerikiečių komanda“, - situaciją komentuoja buvęs F-1 lenktynininkas Ralfas Schumacheris.

„Guntheris Steineris pabrėžė, kad komanda yra pakankamai stipri finansiškai. Taip pat galiu įsivaizduoti, kad anksčiau ar vėliau atsiras vienas, kitas rėmėjas, tad spraga biudžete bus užpildyta.“

„Haas“ vadovas G. Steineris anksčiau buvo užsiminęs, kad iš komandos pasitraukus N. Mazepinui, jo vietą greičiausiai užimtų atsarginis ekipos pilotas Pietro Fittipaldi. Jei gandai pasitvirtins, brazilas dalyvaus kitą savaitę vyksiančiuose F-1 bandymuose Bahreine.

Haas F1 Team
Komanda: Haas F1 Team 2023 sezono taškai: 14
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: VF-21
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 968
2. Ayrtons 959
3. tevez 958
4. master f-1 951
5. Valerijonas 923