„Williams“: N. Rosbergas subrendo

„Williams“: N. Rosbergas subrendo
logo 2007 Balandžio 09 d. 15:56, Williams
„Williams“ technikos direktorius Samas Michaelas pripažino, kad šiemet puikiais pasirodymais gerbėjus stebinantis jaunasis komandos lenktynininkas Nico Rosbergas yra labiau subrendęs nei pernai.
„Taip, be abejo. Akivaizdu, kad besilsėdamas žiemą jis gerai apgalvojo praėjusių metų įvykius“, - kalbėdamas su žurnalistais teigė S. Michaelas.
„Praeityje stebėdamas kitų lenktynininkų karjeras esu pastebėjęs panašumų. Pirmaisiais metais, būdami naujokais, jie pridaro klaidų – nors jis jų ir nedarė daug, tik dvi ar tris. Po to jie pailsi ir apgalvoja savo poelgius bei sugrįžta daug stipresni“, - aiškino „Williams“ technikos direktorius.
„Kol kas įvyko tik dvejose lenktynės, tad pažiūrėkime, kaip viskas atrodys po ketverių ar penkerių. Kol kas jis dirba gerai ir solidžiai“, - pridūrė jis.
S. Michaelo teigimu, N. Rosbergas šiemet darbui laiko daugiau neskiria, tačiau sėkmę lemia patirtis ir supratimas, kaip dirbti efektyviau.
„Manau, kad jis visada buvo gana pasišventęs (darbui – red. past.). Viską lemia brandumas bei patirtis, atliekant darbus tinkamai ir nevisai tinkamai“, - teigė vienas iš „Williams“ vadovų.
„Dabar jis mumis naudojasi efektyviau. Jis niekada nesibodėjo sunkaus darbo. Jis yra gana darbštus, tačiau, kai tuos pačius darbus atlieki keletą kartų, supranti, kurie iš jų svarbūs, kuriems reikia skirti daugiau dėmesio“, - tvirtino specialistas.
Pirmosiose sezono lenktynėse Australijoje N. Rosbergas finišavo septintas, o Malaizijoje didžiąją dalį varžybų važiavo šeštas, tačiau turėjo pasitraukti iš kovos dėl bolido gedimo.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061