Wolffai neatmeta galimybės imtis teisinių priemonių (6)

Wolffai neatmeta galimybės imtis teisinių priemonių
logo 2023 Gruodžio 08 d. 18:00, AP nuotr.

Bene ryškiausias šios savaitės įvykis F1 pasaulyje buvo FIA pradėtas tyrimas dėl galimo interesų konfliktų tarp „Mercedes“ vadovo Toto Wolffo ir „F1 Academy“ vadovaujančios jo žmonos Susie Wolff. Tyrimą FIA galiausiai nutraukė ir paskelbė, jog jokio interesų konflikto nėra. Vis tik, T. Wolffas teigia, jog apie situaciją diskutuoja su teisininkais, kadangi buvo padaryta žala tiek jo, tiek jo antrosios pusės reputacijai.

„Suprantame, kad šios savaitės įvykiai susilaukė didelio žiniasklaidos susidomėjimo. Šiuo metu teisiniais klausimais aktyviai kalbamės su FIA. Laukiame visiško skaidrumo apie tai, kas ir kodėl įvyko ir pasiliekame sau galimybę imtis kitų teisinių priemonių.

Todėl prašome visų supratimo, kad kol kas oficialiai nieko nekomentuosime. Tačiau šio klausimo mes taip tikrai nepaliksime“, - rašoma penktadienį pasirodžiusiame T. Wolffo pranešime.

Šia tema dar sykį nusprendė pasisakyti ir S. Wolff:

„Dvi dienas viešai ir per informacinius pranešimus buvo daromos insinuacijos apie mano sąžiningumą, tačiau niekas iš FIA su manimi tiesiogiai nekalbėjo.

Galbūt aš buvau šalutinis asmuo nesėkmingame puolime prieš kažką kitą, o gal taip buvo bandoma diskredituoti mane asmeniškai. Tačiau aš per daug sunkiai dirbau, kad mano reputaciją galėtų sugriauti nepagrįstas pranešimas spaudai. Šis epizodas iki šiol buvo plėtojamas neskaidriai ir neatsakingai“.Komentarai (6)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
f40
IP: 5c1addc | 12/08 18:54 Atsakyti
kokie teismai? kas cia per pasiteisinimai? jau saito egzpertai viska isdeste ir pateike faktus. ypac geras maxpover -nezinau,kas ten negerai,bet 100 proc. interesu konfliktas....
Žilvinas Vanagickas
IP: ce0039d | 12/09 00:52 Atsakyti
VR57
12/08 20:16

mano nuomone tai wolveriniu šutve aferiugos vien paziurejus i jo marm... skaityti daugiau

Toks efektas senai žinomas. Pažiūrėję į žmogaus foto, kuri buvo patalpinta laikraščio straipsnyje apie žudiką-manjaką, didžioji dalis tiriamųjų apibudino jį kaip nesąžiningą, abejotiną, linkusį nusikalsti. Lygiai tą pačią fotografiją patalpinus į straipsnį apie nuostabią šeimą, didžioji dalis apklaustųjų apibudino jį kaip atsakingą, šiltą, malonų žmogų. Trumpai tariant, mes veiduose matome savo emocijų projekcijas. Tai, kad įžiūri Wolffo atvaizde aferistą, rodo tik tavo asmeninę neapykantą (nors nelabai aišku už ką).
baltija
IP: 52ad3ff | 12/08 20:10 Atsakyti
f40
12/08 18:54

kokie teismai? kas cia per pasiteisinimai? jau saito egzpertai viska i... skaityti daugiau

Visiškai pritariu.

F-1.lt saito ekspertai jau nustatė,kad Power Train čytina ir keista,kad Liberty media nieko apie tai nežino.

Max Verstappen RBR kuria spec bolidą,o Perez duodą neaiškų ką ir štai kodėl jis 2023m netapo Čempionu.

Pasakų kampelis čia,bet kartais smagu :)
Andre
IP: 1fe6d16 | 12/09 10:21 Atsakyti
VR57
12/08 20:16

mano nuomone tai wolveriniu šutve aferiugos vien paziurejus i jo marm... skaityti daugiau

Kvailiausio komentaro apdovanojimą tau...
VR57
IP: 3d8acbd | 12/08 20:16 Atsakyti
mano nuomone tai wolveriniu šutve aferiugos vien paziurejus i jo marmuze,No maiki No maiki ir ausines i stalo kampa
Runius
IP: e8e7d53 | 12/09 21:48 Atsakyti
Jei mane sustabdys policija ir lieps papūsti, irgi duosiu į teismą. Kaip jie suabejojo mano sąžiningumu, pakenkė mano reputacijai kartu važiavusių asmenų akivaizdoje.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. booraz 0
2. Aurimas8908 0
3. molinis_e 0
4. Aušrius Kučinskas 0
5. tukas21 0