Wolffai neatmeta galimybės imtis teisinių priemonių

Wolffai neatmeta galimybės imtis teisinių priemonių
logo 2023 Gruodžio 08 d. 18:00, AP nuotr.

Bene ryškiausias šios savaitės įvykis F1 pasaulyje buvo FIA pradėtas tyrimas dėl galimo interesų konfliktų tarp „Mercedes“ vadovo Toto Wolffo ir „F1 Academy“ vadovaujančios jo žmonos Susie Wolff. Tyrimą FIA galiausiai nutraukė ir paskelbė, jog jokio interesų konflikto nėra. Vis tik, T. Wolffas teigia, jog apie situaciją diskutuoja su teisininkais, kadangi buvo padaryta žala tiek jo, tiek jo antrosios pusės reputacijai.

„Suprantame, kad šios savaitės įvykiai susilaukė didelio žiniasklaidos susidomėjimo. Šiuo metu teisiniais klausimais aktyviai kalbamės su FIA. Laukiame visiško skaidrumo apie tai, kas ir kodėl įvyko ir pasiliekame sau galimybę imtis kitų teisinių priemonių.

Todėl prašome visų supratimo, kad kol kas oficialiai nieko nekomentuosime. Tačiau šio klausimo mes taip tikrai nepaliksime“, - rašoma penktadienį pasirodžiusiame T. Wolffo pranešime.

Šia tema dar sykį nusprendė pasisakyti ir S. Wolff:

„Dvi dienas viešai ir per informacinius pranešimus buvo daromos insinuacijos apie mano sąžiningumą, tačiau niekas iš FIA su manimi tiesiogiai nekalbėjo.

Galbūt aš buvau šalutinis asmuo nesėkmingame puolime prieš kažką kitą, o gal taip buvo bandoma diskredituoti mane asmeniškai. Tačiau aš per daug sunkiai dirbau, kad mano reputaciją galėtų sugriauti nepagrįstas pranešimas spaudai. Šis epizodas iki šiol buvo plėtojamas neskaidriai ir neatsakingai“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218