Wolffų skandalas: pasisakė F1, „Mercedes“ ir S. Wolff (15)

Wolffų skandalas: pasisakė F1, „Mercedes“ ir S. Wolff
logo 2023 Gruodžio 06 d. 10:40, AP nuotr.

Po to, kai FIA atitikties departamentas pradėjo tyrimą dėl galimo interesų konflikto, kurio pagrindiniai įtariamieji yra „Mercedes“ vadovas Toto Wolffas ir jo sutuoktinė Susie Wolff, šia tema pasisako vis daugiau suinteresuotų pusių.

Savo oficialų pranešimą jau išplatino F1 atstovai. Jame teigiama, jog apie šį pareiškimą jie iš anksto nebuvo informuoti.

„Atkreipiame dėmesį į viešą FIA pareiškimą, apie kurį mums nebuvo pranešta iš anksto. Esame tikri, kad visi kaltinimai yra neteisingi. Mes turime procesus ir procedūras, kurios užtikrinta informacijos ir atsakomybės atskyrimą bet kokio galimo interesų konflikto metu.

Esame įsitikinę, jog nei vienas mūsų komandos narys neatskleidė jokių neleistinų faktų jokios F1 komandos vadovui. Įspėjame visus, kad be pagrindo nebūtų teikiami neapgalvoti ir rimti kaltinimai“, - rašoma F1 pranešime.

Panašiai komunikavo ir „Mercedes“ ekipa. Organizacija atmetė bet kokius kaltinimus ir taip pat teigė apie juos sužinojusi tik iš žiniasklaidos.

„Norime reaguoti į nepagrįstus vienos žiniasklaidos priemonės kaltinimus ir į neoficialų pasitarimą, kuris susietas su „Mercedes“ vadovu. Komanda šia tema nėra gavusi jokio pranešimo iš FIA atitikties departamento, todėl sužinoti apie tyrimą iš žiniasklaidos buvo labai netikėta.

Mes visiškai atmetame pareiškime ir su juo susijusioje žiniasklaidoje pasirodžiusius kaltinimus. Yra nepagrįstai kėsinamasi į mūsų vadovo sąžiningumą ir atitiktų reikalavimams. Savaime suprantame, kad prašome atitikties departamentą išsamiai, greitai ir skaidriai pateikti informaciją apie tyrimą ir jo turinį‘“, - reagavo „Mercedes“.

Galiausiai pasisakė ir S. Wolff. T. Wolffo žmona teigia, jog šie kaltinimai ją labai įžeidė.

„Esu labai įžeista, tačiau, deja, nenustebinta. Apmaudu, kad tokiu būdu kvestionuojamas mano sąžiningumas. Ypač kai dėmesys dabar yra sutelkiamas į mano šeimyninę padėtį, o ne į mano gebėjimus.

Per savo karjerą automobilių sporte susidūriau su daugybe kliūčių ir jas įveikiau. Todėl tikrai neketinu sutikti su tuo, kad šie nepagrįsti kaltinimai užgožtų mano atsidavimą ir aistrą F1 akademijai. Susidūriau su daug sunkumų kaip moteris, bet mano tikslai palengvinti kelią ateities kartoms išlieka nepajudinami“, - sakė S. Wolff.  Komentarai (15)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
4Ratai
IP: b6a1988 | 12/06 11:46 Atsakyti
Tai aišku lai šnipineja, svarbiausi gi neįžeisti Siuzės - milijardieriaus žmonos.
O tai
IP: c05dae6 | 12/06 13:54 Atsakyti
O kokie įrodymai? Ne Horneris pranešė?
nma
IP: 190e8f3 | 12/06 11:35 Atsakyti
eiliniai cause i'm black stiliaus pasiteisinimai iš šeimynėlės
parašykit dėl ko tyrimas
IP: 0a526ef | 12/06 10:10 Atsakyti
Toto Wolff is the team principal of Mercedes, while Susie is managing director of the F1 Academy, which is run by F1's commercial rights holders.

It is understood there have been concerns that the pair are privy to information that would not normally be availa*** in regular channels, which could therefore be viewed as a conflict of interest.

The suggestion is that Toto Wolff has access to confidential knowledge about the activities of FOM, which rival team bosses do not have, while Susie is well briefed on team principal discussions which can be of use to FOM.
motorsport.com/f1/news/fia-opens-compliance-investigation-into-potential-wolff-conflict-of-interest/10555364/


" Apmaudu, kad tokiu būdu kvestionuojamas mano sąžiningumas. Ypač kai dėmesys dabar yra sutelkiamas į mano šeimyninę padėtį, o ne į mano gebėjimus"
žmogaus, norinčio nukreipti temą žodžiai
tp
IP: 3543b20 | 12/06 19:33 Atsakyti
Nu va sezonas baigėsi, Horneriui daugiau laiko atsirišo nesąmonių prisigalvot :)
Klepsidra
IP: d032c81 | 12/06 14:20 Atsakyti
FIA sureagavo i zurnalistu paleista ganda. Rimta
A
IP: 2e7782c | 12/06 18:29 Atsakyti
Klepsidra
12/06 14:20

FIA sureagavo i zurnalistu paleista ganda. Rimta

Tai jo, geriau reaguoti į komentatorius gal tada. Jei ne į žurnalistus, tai į ką? Jų toks darbas juk, aiškintis ir pateikti.
Interesų konfliktas akivaizdus čia, nepaneigsi. Atrodo kur kas rimčiau nei sumuštiniai.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. booraz 0
2. Aurimas8908 0
3. molinis_e 0
4. Aušrius Kučinskas 0
5. tukas21 0