WRC. Po O. Tanako pasitraukimo, Monte Karlo ralyje pirmauja „Toyota“ trijulė (1)

WRC. Po O. Tanako pasitraukimo, Monte Karlo ralyje pirmauja „Toyota“ trijulė
logo Sausio 23 d. 17:05, Jaanus Ree/Red Bull Content Pool

Iš tolimesnės kovos dėl pergalės pasitraukus „Hyundai“ atstovui Ottu Tanakui, Monte Karlo ralyje pirmas tris pozicijas užima „Toyota“ komandos sportininkai.

Dar vakar atsilikimą nuo pirmaujančio Elfyno Evanso sumažinęs iki 7 sek., šiandien Sebastienas Ogier tęsė puikų pasirodymą. Pirmąjį šios dienos greičio ruožą prancūzas įveikė 17,8 greičiau nei minėtasis E. Evansas ir pakilo į pirmąją vietą. Tuo tarpu trečiasis „Toyota“ komandos sportininkas Kalle Rovanpera atsidūrė trečioje bendros įskaitos vietoje.

Diena itin nesėkmingai susiklostė O. Tanakui, kuris pirmavo ralyje sportininkams įveikus pirmuosius ralio greičio ruožus. Šiandien estas viename iš greičio ruožų apsisuko, o vėliau pradūrė padangą. Dėl to sportininkas iš trečios vietos nukrito į penktą. Lyg to būtų negana, O. Tanakas kitame greičio ruože pradūrė kitą padangą. Turėdamas tik vieną atsarginę, estas lėtai su nuleista padanga grįžo į servizo zoną. Bet už tai, kad sportininkas pavėluotai atvyko į serviso zoną, sportininkui buvo skirta 1 min. ir 50 sek. bauda. Dėl galiojančių Monte Karlo ralio taisyklių, sportininkas negalės startuoti rytoj paskutiniuose greičio ruožuose. Taigi, O. Tanakas pasitraukia iš Monte Karlo ralio antrus metus iš eilės.

Daug geriau šiandien sekėsi kitam „Hyundai“ komandos sportininkui Thierry Neuville‘ui, kuris buvo greičiausias viename iš greičio ruožų. Belgas, užimantis ketvirtą vietą, priartėjo prie K. Rovanperos ir nuo jo atsilieka mažiau nei 10 sek.

1. Ogier (Toyota) 2h16:31.9
2. Evansas (Toyota) +13
3. Rovanpera (Toyota) +56.8
4. Neuville'is (Hyundai) +1:03.8
5. Sordo (Hyundai) +2:11.3
6. Katsuta (Toyota) +4:43.1
7. Mikkelsenas (Toksport Škoda) +5:22.7
8. Greensmithas (M-Sport Ford) +6:14.6
9. Fourmaux (M-Sport Ford) +7:36.5
10. Camilli (Citroën) +7:54.1


Komentarai (1)
ddt
IP: 21ec4ad | 01/23 23:41 Atsakyti
ServiZo? :) Tanakas ne dėl to pasitraukė iš lenktynių, kad kažkur pavėlavo. O dėl to, kad į serviSo zoną atvyko, teisėjų traktavimu, ne road legal automobiliu. O kodėl ir kaip jis tą padarė? Čia gan įdomus buvo dalykas, bet matyt pritrūko jėgų parašyt. O dėl to, kad pradūręs antrą, jis greičio ruože užsidėjo pirmosios pradurtosios likučius (t.y. ratlankį), o serviSo zoną jau po greičio ruožo, bandė pasiekti antrąja, pradurta bet dar su padanga. Teisėjams tas ir nepatiko. Čia ir baigėsi Tanako ralis.
×

TOP naujienos