WRC. Prieš lemiamą dieną Čilės ralyje pirmauja O. Tanakas (1)

WRC. Prieš lemiamą dieną Čilės ralyje pirmauja O. Tanakas
logo Rugsėjo 30 d. 23:55, Jaanus Ree/Red Bull Content Pool nuotr.

Ottas Tanakas artėja prie antros savo pergalės pasaulio ralio čempionato (WRC) sezone. 

Pasaulio čempionas iš Estijos vienuoliktajame sezono ralyje, Čilėje turi 58,3 sek. pranašumą prieš antrą vietą užimantį Teemu Sunineną.

Trečią vietą ralyje kol kas užima kitas „Hyundai“ lenktynininkas Thierry Neuville.

Tuo tarpu rimtai dėl pasaulio čempiono titulo kovojantis Elfynas Evansas yra ketvirtas. Jį, prieš paskutinę ralio dieną, nuo belgo skiria 10,7 sek., nuo suomio – 24,6 sek.

Penktą vietą užimantis Kalle Rovanpera atidžiai seka situaciją. Tiesa, čempionato lyderis antrą dieną susidūrė su įvairiomis problemomis, pavyzdžiui prastu matomumu paskutiniame dienos greičio ruože. Jam yra mažai šansų pakilti iš penktos vietos, todėl pagrindinė koncentracija bus į paskutinį, specialųjį greičio ruožą. 

Priminsime, kad bendroje įskaitoje skirtumas tarp Rovanperos ir Evanso yra 33 taškai, likus trims raliams iki sezono pabaigos. Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
ddt
IP: ca1c225 | 10/01 10:08 Atsakyti
Vakar pagrindinė diskusijų tema buvo padangos ir daugiau nei tikėtasi abrazyvus kelio paviršius. Kai optimistai, pvz Katsuta ar Rovanpera ant tiek sutrynė minkštas padangas, į finišą jie atvažiavo ant ratlankių, apsivyniojusių tuo kas liko iš kordo. Popiet tai fun buvo žiūrėt kaip visi atsargiai važiavo su hard'ais, nors šitie visai gerai atlaikė :) Pirmą kartą per keletą metų vėl malonu sirgt už Tanaką - pirmą kartą matau (nors ir sunkiai pro sunkų estišką charakterį) prasimušantį nuoširdų bičą, kuris pajuto kad kai neinkščia - jis gali. Gražu žiūrėt. Šiandien po ilgos pertraukos už jį laikau špygas, svarbiausia kad fordas vėl nesufordintų aušinimo skysčio pompom, ECU problemom ir pan.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749