Y. Tsunoda atsiprašė už incidentą kvalifikacijoje (2)

Y. Tsunoda atsiprašė už incidentą kvalifikacijoje
logo Birželio 19 d. 20:01, Red Bull Content Pool / Getty Images

Bolido nesuvaldęs ir smūgiu į apsauginę sieną pasirodymą kvalifikacijoje baigęs Yuki Tsunoda atsirašė „AlphaTauri“ už incidentą važiavimų metu.

Japonas jau pirmoje kvalifikacijos dalyje, pirmame Paulo Ricardo trasos posūkyje, nesuvaldė bolido, o atsidūręs už trasos ribų galine bolido dalimi trenkėsi į apsauginę sieną. Dėl šio incidento važiavimai laikinai buvo sustabdyti.

„Šiandien kvalifikacijoje tai buvo mano klaida. Norėčiau už tai atsiprašyti komandos. Tiesiog pirmame trasos posūkyje per daug užvažiavau ant geltono kelkraščio ir apsisukau“, - pasakojo Y. Tsunoda.

„Stengiausi kuo stipriau stabdyti, kad išvengčiau smūgio į apsauginę sieną. Bet tai buvo lyg čiuožimas ledu, bolidas slydo galu. Nors smūgis nebuvo stiprus, bolidas buvo apgadintas. Tad komanda turės padirbėti per naktį, kad galėčiau startuoti rytoj vyksiančiose lenktynėse.“

„Geriausias būdas atsidėkoti komandai už tai, kas įvyko, būtų pasiektas geras rezultatas lenktynėse. Lenkti čia sunku, bet spausiu kiek galėsiu kiekviename rate ir stengsiuosi išnaudoti kiekvieną pasitaikiusią progą.“

Yuki Tsunoda
Pilotas: Yuki Tsunoda 2021 sezono taškai: 18
Komanda: AlphaTauri Amžius: 21 m.
Plačiau
Trasa: Paul Ricard Le Castellet, Prancūzija (Paul Ricard)
Ilgis: 3,813 km Ratų skaičius: 1
Plačiau

Komentarai (2)
don Pedro
IP: 4643400 | 06/19 23:31 Atsakyti
Hm
06/19 23:12

Didziausias nevykelis rikiuotej...

visiem senai aisku, kad cia tik politinis sprendimas del Hondos yra,
Hm
IP: f5d8a5e | 06/19 23:12 Atsakyti
Didziausias nevykelis rikiuotej...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas