Z. Brownas: ateityje turėtų būti skiriamos griežtesnės baudos

Z. Brownas: ateityje turėtų būti skiriamos griežtesnės baudos
logo 2022 Spalio 28 d. 23:33, McLaren

„McLaren“ nori, kad ateityje finansinių taisyklių pažeidėjams būtų skiriamos griežtesnės baudos.

Finansines taisykles pažeidusi „Red Bull“ turės sumokėti 7 mln. JAV. dolerių. Komandai taip pat bus 10 proc. sumažintas laikas, kurį ji galės praleisti dirbdama vėjo tunelyje.

„McLaren“ vadovas Zakas Brownas pasidžiaugė, kad procesas dėl finansinių taisyklių pažeidimų baigėsi, bet tuo pačiu išreiškė viltį, jog ateityje pažeidėjai bus baudžiami griežčiau.

„Vertiname, kad biudžeto lubų tyrimas yra sudėtingas procesas, kurį FIA atliko kruopščiai ir skaidriai“, - sakė Z. Brownas.

„Džiaugiuosi, kad dabar paaiškėjo tiesa ir rezultatas yra toks, kokio ir tikėjomės - biudžeto lubas pažeidė viena komanda, o kitos devynios veikė pagal taisykles. Todėl teisinga, kad buvo imtasi baudžiamųjų veiksmų.“

„Jei norime, kad FIA būtų kuo veiksmingesnė ir jos bausmės taptų pamoka kitiems, kai taip pažeidžiamos taisyklės, ateityje sankcijos turi būti daug griežtesnės.“

„Tikimės, kad dėl šio proceso metu išmoktų pamokų visos komandos dabar aiškiai supras taisykles, kad ateityje išvengtų bet kokių pažeidimų. Nors džiaugiamės, kad jie ėmėsi veiksmų, norėtume tikėtis, kad ateityje FIA imsis griežtesnių veiksmų prieš tuos, kurie sąmoningai pažeidžia taisykles.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0