Z. Brownas patenkintas, kad C. Hornerį atleido

Z. Brownas patenkintas, kad C. Hornerį atleido
logo 2025 Rugpjūčio 03 d. 15:49, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

„McLaren“ vadovas Zakas Brownas neslepia – jis yra patenkintas tuo, kad „Red Bull“ koncernas atleido Christianą Hornerį ir mano, kad be jo „Formulėje-1“ bus kur kas mažiau politikos.

Zakas Brownas: „Džiaugiuosi, kad dabar „Red Bull“ komandai vadovauja Laurentas Mekiesas. Tai bus naudinga šiai ekipai ir tikiuosi, kad visi galės sugrįžti į kovą trasoje.

Mūsų sporte visada yra politiniai aspektai. „Pabandykime uždrausti naudoti jiems lanksčius sparnus“ ir panašūs reikalavimai, bet kai keliami niekuo nepagrįsti kaltinimai, to jau būna per daug.

Jei dabar aš pradėsiu dairytis į šalis serviso zonoje, tai pamatysiu varžovus, su kuriais mes kovojame ir politiniame fronte, nors ir neperžengiame ribos, kurią anksčiau peržengdavome.

Manau, kad paskyrus Laurentą, pamatysime permainų į gerąją pusę. Pasitikėjimo laipsnis bus aukštesnis ir jei mes susėsime aptarti temos ir kuri, mūsų nuomone, turi būti konfidenciali, ji netaps politiniu ginklu prieš mus.

Visu būsime labiau susikaupę ir be kovų trasoje, galėsime aptarinėti tai, kas bus naudinga mūsų sportui. Varžovai tuo nemanipuliuos dėl politinių motyvų ir netrauks detalių iš konteksto.

Spėju, kad Horneris sugrįš. Jis dar jaunas, jis turi gerą biografiją. Aš su nekantrumo laukiu progos pasivaržyti su „Red Bull“, ką mes darome su „Ferrari“ ir „Mercedes“ komandomis. Sporto naudai būtina, kad visi dirbtų vieningai“.

 


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas