Z. Guanyu: kartais gandai būna tiesiog beprotiški

Z. Guanyu: kartais gandai būna tiesiog beprotiški
logo 2023 Gruodžio 30 d. 15:30, Alfa Romeo F1 Team nuotr.

Zhou Guanyu kitą sezoną ir toliau atstovaus „Sauber“ (buvusią „Alfa Romeo“). Tiesa, ilgą laiką sklido gandai, jog kinui vietos komandoje gali ir nelikti. Pats lenktynininkas tvirtina, jog jam tokios kalbos tiesiog nerūpi.

„Tai politiniai dalykai. Žmonės taip pat kalbėjo, kad Sergio Perezas baigs karjerą po Meksikos GP, tačiau taip nenutiko. Be to, buvo kalbama, kad Fernando Alonso pereis į „Red Bull“. Niekam nėra paslaptis, kad dažnai sklando įvairūs tiesiog beprotiški gandai.

Aš dabar geriau suprantu patį žiniasklaidos veikimo principą. Nesvarbu kokie gandai vyksta, pats geriau žinai kaip viskas vyksta iš tiesų. Todėl gandus dažnai nėra sunku perprasti.

Kalbant atvirai, tokie dalykai man nerūpi. Kai pasirašiau savo pirmąją sutartį, susidūriau su beprotiškais dalykais. Tiesiog nusprendžiau, kad leisiu viskam plaukti sava vaga, o pats pasirūpinsiu tuo, jog mano darbo rezultatai tiesiog matytųsi trasoje. Būna tikrai juokingų momentų. Būna, kad jau turi pasirašęs kontraktą, tačiau vis tiek turi skaityti apie tai, kas užims tavo vietą“, - kalbėjo Z. Guanyu.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794