Žiniasklaida: „Ferrari“ bus sunku įtikinti C. Leclercą pasilikti

Žiniasklaida: „Ferrari“ bus sunku įtikinti C. Leclercą pasilikti
logo 2023 Lapkričio 09 d. 10:00, Ferrari nuotr.

Italijos žiniasklaida praneša, jog „Ferrari“ gali būti nelengva savo gretose išsaugoti Charlesą Leclercą. Skelbiama, kad Monako atstovas yra išreiškęs abejones, kad italų komanda netolimoje ateityje gali būti pajėgi kautis dėl čempiono titulo.

Kaip rašo „Corriere della Sera“, šiuo metu tarp pusių vyksta derybos dėl sutarties pratęsimo, tačiau pranešama, jog „Ferrari“ vadovas Fredericas Vasseuras turės gerokai pasistengti, siekdamas įtikinti C. Leclercą pasilikti.

„Leclercas gali pamiršti nesėkmingus etapus, tačiau abejonės dėl galimybės tapt čempionu bis tiek liks. Jis jaučiasi pasiruošęs kovoti dėl titulo, todėl jam reikia, kad būtų konkretūs ženklai, kad dėl trofėjaus galėtų kautis būtent „Ferrari“.

Pasiūlymų iš kitų komandų C. Leclercui tikrai netrūksta, todėl jeigu jį prarastų, tai būtų dar vienas „Ferrari“ pralaimėjimas. Norėdama jį išlaikyti, „Ferrari“ turės pateikti konkrečius faktus“, -  rašoma „Corriere della Sera“.

C. Leclerco sutartis galios dar vienerius metus. Taip pat kaip ir kito komandos piloto Carloso Sainzo. Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218