2 automobilių gamintojai apsisprendė: keleiviams vežti lengvieji automobiliai bus tik elektriniai (1)

2 automobilių gamintojai apsisprendė: keleiviams vežti lengvieji automobiliai bus tik elektriniai
logo Sausio 20 d. 20:00, Pexels

Prancūzijos automobilių gamintojai „Peugeot“ ir „Citroen“ nuo 2022-ųjų metų sausio mėnesio pradės pereiti prie elektra varomų lengvųjų transporto priemonių, kurie bus skirti keleivių vežimui Europoje. Šis įmonių priimtas sprendimas palies „Peugeot Rifter“, „Traveler“, „Expert-Combi“, „Citroen Berlingo“ ir „SpaceTourer“ modelius.

„Dauguma „Peugeot“ ir „Citroen“ lengvųjų automobilių ir 100% komercinių transporto priemonių jau yra visiškai varomi elektra arba gali būti kraunami hibridiniu būdu. 2021-aisiais metais kas šeštas Europoje parduotas „Peugeot“ automobilis buvo elektrifikuotas ir prekės ženklas užsitikrino trečiąją vietą tarp visų elektromobilių ir įkraunamų hibridu Baltijos rinkoje. Elektrinių ir hibridinių automobilių rinkos dalis ir toliau stabiliai auga, todėl mums yra svarbu būti pasiruošusiems greitam perėjimui, nes auga elektrinių transporto priemonių paklausa“,- teigė Baltijos šalių importuotojos „Auto-Bon-Baltic“ generalinis direktorius Andrussas Kuusas.

„Peugeot“ ir „Citroen“ elektrifikavimo strategija yra orientuota į modelius, kurie gali pasiūlyti didesnį komfortą ir lengvesnį naudojimą, mažesnes eksploatavimo išlaidas ir mažesnį poveikį aplinkai. Dėl „Peugeot“ modelių praktiškumo ir legendinio „Citroen“ komforto jie buvo ypatingai vertinami savo segmentuose ir ne kartą pelnė tarptautinius apdovanojimus.


Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
gamintojai
IP: 79b0805 | 01/21 21:13 Atsakyti
Apsisprende🤭😆😆. Gamintojai priklauso nuo vartotoju. Na ka cia daugiau ir be pridursi.
×

TOP naujienos