20 “Grand Prix” per sezoną? (71)

20 “Grand Prix” per sezoną?
logo 2003 Gegužės 24 d. 18:29
Ekipų vadovai Davidas Richardsas (BAR) ir Paulas Stoddartas (“Minardi”) pareiškė norą praplėsti „Formulės-1“ etapų kalendorių nuo 16-os iki 20-ies etapų. Apie tai dar anksčiau buvo užsiminęs Bernie Ecclestone’as.
Dabartinė „Concorde“ sutartis riboja „Grand Prix“ skaičių iki 17-os, ir daugelis ekipų sutinka su šiuo skaičiumi, tačiau Stoddartas ir Richardas mano, kad galima padaryti ilgesnius F-1 sezonus.
Paulas Stoddartas: „Sutikčiau su dvidešimčia lenktynių, jei tik ekipoms būtų apmokamos kelionės ir etapus skirtų dviejų savaičių tarpai. Man nepatinka lenktynės be pertraukų (kas savaitę) – tai apsunkina gyvenimą.”
Davidas Richardsas sutinka su kolega ir dar jis pageidautų sumažinti bandymų skaičių: „Mes atvykstame į Barseloną (bandymams), niekas neateina mūsų stebėti, televizija ir spauda irgi neatvyksta. Nematau tikslo sukinėti ratus, deginti padangas ir kurą be jokio spaudos susidomėjimo. Sutikčiau dalyvauti didesniame lenktynių skaičiuje ir sumažinti bandymus. Manau, komandoms, mūsų partneriams, rėmėjams ir fanams tai būtų privalumas.”
Tačiau „McLaren“ vadovas Ronas Dennisas priešinasi idėjai: „Lenktynės mums kainuoja. Turėtų būti išskirtinės aplinkybės kalendoriaus „augimui“. Šiuo metu yra mechanizmas padidinti etapų skaičių nuo 16-os iki 17-os, tačiau ne daugiau.”
Tuo tarpu senas F-1 vilkas, „Williams“ vadovas seras Frankas Williamsas mano, kad iš Bernie Ecclestone’o galima tikėtis įvairių avantiūrų: „Yra daug papildomų lėšų ir Bernie gali bandyti kažką sugalvoti, panaudojant jas. Aš abejočiau šia idėja, bet Bernie vis stebina mus.”

Komentarai (71)
Brooklyn
| 12/16 14:38 Atsakyti
Butu gerai, bet...
Jacques
| 05/27 21:34 Atsakyti
Anukazz> ir Ferrari uzima visas vietas uz kurias duodami taskai...
mindag
| 05/27 17:47 Atsakyti
jop...
AnukAzz
| 05/27 16:04 Atsakyti
Kuo daugiau GP tuo mums idomiau. Ane? :]
Shaman
| 05/27 15:25 Atsakyti
Jo kuo daugiau tuo geriau as net del 40 etapu nepriestarauciau tik galetu dar plius po tris bolidus kiekviena komanda paruosti.
vbendokas
| 05/27 14:50 Atsakyti
kuo daugiau etapu tuo geriau
Markis
| 05/27 09:07 Atsakyti
Gera ideja padidinti et[u skaiciu iki 20, bet ar komanda spetu pasiruosti jei lenktynes vyktu kas savaite,stai kur kyla klausymas. :)
wialnias
| 05/26 21:43 Atsakyti
Singas, l.gerai galvoji. Bet laukimas nuo vieno sezono iki kito jau yra truputi blogiau nei malonumas.. Galetu drasiai daryt 20GP ir butu pats tas!
Tranzenziuzex
| 05/26 20:19 Atsakyti
prabilo tie, kurie is testu jokios naudos nepesa. O PS isvis bludija: "jei apmoketu keliones".
Singas
| 05/26 17:35 Atsakyti
Kas per daug tas nesveika! Per didelis etapu skaichius persotintu zhiurowus. Shiaip laukimas (nors jus ir nesutiksit:) yra vienas ish maloniausiu dalyku. Tik ne visi ta supranta.... Jei etapai vyktu kas savaite (o tam pritartu dauguma shio portalo komentatoriu;), tai viskas greitai pabostu, taptu rutina. Nu bet gal ash chia perdedu labai...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas