A. Albonas praras starto pozicijas Austrijoje

A. Albonas praras starto pozicijas Austrijoje
logo 2019 Birželio 26 d. 16:39, Red Bull Content Pool / Getty Images

Praėjusią savaitę PrancÅ«zijoje Maxas Verstappenas, Pierre‘as Gasly ir Daniilas Kvyatas gavo po trečiąją „Honda“ jėgainę. Japonų motoristai patvirtino, kad Austrijoje naujos versijos jėgos agregatą gaus ir Alexanderis Albonas ir jo laukia staro pozicijų bauda Spielbergo trasoje.

„Honda“ technikos direktorius Toyoharu Tanabe: „MÅ«sų komandų laukia svarbus savaitgalis, nes tai yra „Red Bull“ komandos namų lenktynės. Tai dar viena priežastis, kodėl mes norime gerai pasirodyti šiose varžybose.

Autodromas yra vaizdingoje kaimo vietovėje, lenktynių ratas pakankamai trumpas – tik 4,3 km, bet ekipų lenktynininkams bei inžinieriams čia tenka spręsti sudėtingus uždavinius. Trasoje daug pakilimų bei nuokalnių, o dėl to, jog autodromas yra 700 metrų virš jÅ«ros lygio, mes turime nuolat stebėti turbinos ir variklio aušinimo sistemos darbą.

Prieš keletą dienų PrancÅ«zijoje mes pristatėme trečiąją jėgos agregato versiją – mums su ja neiškilo jokių problemų ir mes jau surinkome daug informacijos apie ją. ŠÄ¯ savaitgalį visi keturi pilotai, įskaitant ir A. Alboną, naudos paskutinės specifikacijos jėgos agregatus. Tai reiškia, kad Alexanderis praras pozicijas starto metu.

Orų prognozė žada labai karštą orą, todėl mes turėsime atsižvelgti į šÄ¯ faktorių ruošiantis lenktynėms ir remtis informacija, gauta PrancÅ«zijoje“.

 


Komentarai (0)
×

F-1.lt pulsas