A. F. da Costa užjaučia N.de Vriesą (4)

A. F. da Costa užjaučia N.de Vriesą
logo Liepos 15 d. 19:53, Getty Images / Red Bull Content Pool

Antonio Felixas da Costa iš savo patirties žino, kas yra patekti į „Red Bull“ konsultanto Helmuto Marko nemalonę, nes savo laiku portugalų lenktynininkas priklausė „Red Bull“ jaunimo akademija ir rodė neblogus rezultatus tokiose serijose kaip GP3 ir „Formula Renault 3.5“, tačiau į „Formulę-1“ taip ir nepateko.

2013 metais jis buvo laikomas vienu iš kandidatų į „Toro Rosso“, bet galiausiai laisva vieta atiteko Daniilui Kvyatui, tada laimėjusiam GP3 čempionatą. Tai da Costą labai nuvylė. Taip išėjo, kad Antonio pakomentavo sunkią situaciją, kurioje atsidūrė Nyckas de Vriesas, likus kelioms valandoms iki olando atleidimo iš „AlphaTauri“ komandos.

„Viešai šia tema aš dar nesu kalbėjęs, Galiu tik įsivaizduoti, kaip būna sunku adaptuotis „Formulėje-1“ ir dalyvauti lenktynėse viso labo nuvažiavus keliasdešimt ratų bandymuose, - tada socialiniuose tinkluose parašė da Costa. - Nyckas su kiekviena diena artėjo prie Yuki Tsunodos rezultatų, kuris, savo ruožtu, praeityje irgi yra turėjęs daug nesėkmingų lenktynių“.

Dabar, kai oficialiai patvirtinta, jog de Vrieas yra atleistas, o jo vietą užima Danielis Ricciardo, Antonio sakė, kad kai jis skelbė savo komentarą iki šios naujienos paskelbimo.

„Aš supratimo neturėjau, kas gali įvykti, - A.F da Costa kalbėjo „The Race“. - Man pasiekdavo kai kurie gandai, bet man sakė, kad Nyckui suteiks galimybę nuvažiuoti dar bent kelis etapus, o gal jis sugebės išlaikyti savo vietą ir iki sezono pabaigos.

Šiame sporte viskas keičiasi labai greitai, ypač tiems, kurie lenktyniauja su „Red Bull“ vėliava. Mes žinome, kokia žiauri gali būti šios programos vadovybė. Nesakau, teisinga tai ar ne, bet yra būtent taip ir mes visi puikiai tai žinome.

Mano nuomone, sprendimas pakeisti De Vriesą – labai žiaurus ir kažkada aš irgi likau aplinkybių auka, mano karjeroje irgi buvo toks nesėkmingas momentas.

Kai Y. Tsunoda debiutavo „Formulėje-1“, jis dažnai patekdavo į avarijas, nors manau, kad Yuki yra įdomus lenktynininkas. Bet niekas iš jo nesiruošė atiminėti vietos komandoje ir nors jis toliau daužė mašinas, jam visada palikdavo „dar vieną šansą“.

Gaila, bet su Nycku pasielgė ne taip. „Red Bull“ buvo labai ryškus personažas Danielis Ricciardo ir De Vriesas, žinoma, jautė, kad spaudimas jam didėja. Be to, Liamas Lawsonas gerai lenktyniauja „Super Formula“, taigi viskas Nyckui susiklostė nesėkmingai...

Aš jį užjaučiu: jei sportininkas laimėjo titulus „Formulėje-2“ ir „Formulėje-E“, vadinasi, jis moka gerai vairuoti. Beje, dėl de Vrieso aš nepergyvenu, kadangi manau, kad jis dar gali atsistoti ant kojų, Manau, kad mes jį vėl pamatysime „Formulėje-E“ ir neabejoju, kad jį matysime ir WEC“.Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
egis013
IP: d95347c | 07/15 20:50 Atsakyti
kai tavo užnugaris tiekia motorus komandai tai ir bolidus gali daužyti kiek nori.
Zv
IP: 9236e4e | 07/15 20:33 Atsakyti
Viso gero šitiems nevykeliams, ate :)
don Pedro
IP: 5fcd8ec | 07/15 22:09 Atsakyti
vėjai.. kas tas da Costa kad jam lietū online info apie de Vrysą? turinti simagination kas būtų jeigu būtų??
F-Fanas-1
IP: 4b95221 | 07/16 16:12 Atsakyti
Tikrai prastą lygį pademonstravo, gana žemą, vos ne kaip Shumio lygis
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749