A. Palou Barselonoje išbandė „McLaren“ automobilį

A. Palou Barselonoje išbandė „McLaren“ automobilį
logo 2022 Rugsėjo 15 d. 14:03, McLaren F1

Baigęs pasirodymą šių metų „IndyCar“ sezone, Alexas Palou šią savaitę Ispanijoje išbandė F-1 „McLaren“ automobilį.

Dar vakar buvo paskelbta, kad „Ganassi“ ir „McLaren“ komandoms pavyko susitarti dėl sportininko paslaugų. A. Palou socialiniuose tinkluose teigė, kad kitais metais ir toliau atstovaus „Ganassi“, bet pastaroji jam leis išbandyti F-1 „McLaren“ automobilį.

Praėjus vos kelioms dienoms po ispano pergalės Laguna Seca trasoje, A. Palou atvyko į Barseloną, kur sudalyvavo „McLaren“ surengtuose bandymuose. Jų metu sportininkas vairavo 2021 m. „McLaren-Mercedes MCL35M“ automobilį.

A. Palou tapo trečiuoju „IndyCar“ lenktynininku, per pastaruosius dvylika mėnesių išbandžiusiu F-1 „McLaren“ bolidą. Pernai gruodį Abu Dabyje tai padarė Patricio O‘Wardas. O šiemet Portugalijoje - Coltonas Herta.

Pagal šiemet galiojančias taisykles, kiekviena komanda privalo suteikti galimybę bent du kartus jaunam sportininkui išbandyti F-1 automobilį treniruočių metu. „McLaren“ kol kas dar nėra paskalbusi, kas sės prie jos automobilio vairo.

Jį galėtų išbandyti vienas iš jau minėtų trijų sportininkų. Bet komanda pirmenybę norėtų suteikti savo būsimam lenktynininkui Oscarui Piastri. Tiesa, ar australas šiemet galės sėsti prie „McLaren“ bolido vairo, priklausys nuo „Alpine“.

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2023 sezono taškai: 623
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL36
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778