A. Prostas: L. Hamiltonui reikia naujos motyvacijos (1)

A. Prostas: L. Hamiltonui reikia naujos motyvacijos
logo 2018 Lapkričio 08 d. 22:38, Formula-E

Po šio sezono penkis titulus turėsiantis Lewisas Hamiltonas, pasak Alaino Proso, kitą sezoną gali nebeturėti motyvacijos nugalėti „Ferrari“.

Britas užstikrino titulą praėjusių lenktynių Meksikoje metu. Jis tapo tik trečiu lenktyninku per 60 metų, kuris laimėjo penkis ar daugiau titulų.

Kol L. Hamiltonas artėja link M. Schumacherio pagal titulų skaičių, A. Prostas nėra įsitikinęs iš kur pilotas semsis motyvacijos: „Mes visi manėme, kad tai yra neįmanoma. Visada sakiau, kad jei esi S. Vettelis arba L. Hamiltonas tau neturi kilti problemų su motyvacija. Jie abu turėjo po keturis titulus ir abu žinojo, kad kova vyks dėl penktojo. Dabar sunku nuspėti ar Lewiso tikslas yra septyni titulai ar ne.“

„Kartais po sezono viskas techniškai pasikeičia ir tai suteikia papildomos motyvacijos, nes tu nežinai kaip bus toliau ir kaip tai suvaldysi. Mes turime palaukti ir pažiūrėti į tai, kokį požiūrį Lewisas turės kitą sezoną“, - pridėjo A. Prostas.

Komentarai (1)


burzumas
| 2018 Lapkričio 09 d. 19:33
Ta tikroji motyvacija jau seniai pas ji yra mirus. Todel jam niekas kitas negali suteikti motyvacijos, kaip jisai pats sau. Tiesiog darai tai arba ne darai. Ir kiti cia itakos jokios neturi.
×