A. Prostas palieka „Alpine“, prie komandos greičiausiai prisijungs O. Szafnaueris ir BWT

A. Prostas palieka „Alpine“, prie komandos greičiausiai prisijungs O. Szafnaueris ir BWT
logo Sausio 17 d. 21:28, Renault Sport

Vykdant permainas organizacijoje, F-1 čempionas Alainas Prostas pasitraukė iš „Alpine“ komandos patarėjo pareigų.

Šiuo metu „Alpine“ vyksta struktūriniai pokyčiai, nes generalinis direktorius Laurentas Rossi po 2021 m. sezono nusprendė sustiprinti ekipos gretas.

Praėjusią savaitę „Alpine“ paskelbė, kad komandą paliko vykdantysis direktorius Marcinas Budkowskis, kuris 2021 m. de facto ėjo komandos vadovo pareigas, nors šios pareigos oficialiai neegzistavo. Šiuo metu komandai laikinai vadovauja pats L. Rossi.

Įvairūs šaltiniai kalba buvusį „Aston Martin“ komandos vadovą Otmarą Szafnauerį, kurio pavardė su „Alpine“ siejama nuo praėjusių metų pabaigos. Tikimasi, kad netrukus bus paskelbta apie pasirašytą sutartį su specialistu.

A. Prostas su „Renault“, kuriam priklauso „Alpine“, palaikė gerus santykius nuo tada, kai 1981-1983 m. atstovavo prancūzų ekipai. Jis buvo įdarbintas Enstono komandos konsultantu ir ambasadoriumi, kai 2015 m. gamintojas vėl su savo komanda sugrįžo į čempionatą.

Oficialesnių pareigų jis ėmėsi 2019 m. liepą, kai buvo paskirtas nevykdomuoju direktoriumi, tiesiogiai pakeisdamas „Renault Group“ vadovą Thierry Bollore‘ą. Prancūzo sutartis galiojo metus, o vadovybė nusprendė šiems metams jos nepratęsti.

Be to, manoma, kad Austrijos vandens valymo įmonė BWT taps pagrindine „Alpine“ rėmėja.

A. Szafnaueris palaiko gerus santykius su BWT ir jos vadovais, nes glaudžiai bendradarbiavo su šia bendrove, kai ji buvo pagrindinė „Force India“ ir „Racing Point“ rėmėja.

Praėjusiais metais BWT buvo viena iš „Aston Martin“ rėmėjų. BWT pavadinimas jau dingo iš „Aston Martin“ interneto svetainės, nors jos pasitraukimo komanda oficialiai nepatvirtino.

„Mes paprastai neaptarinėjame vykstančių komercinių diskusijų ir sutarčių detalių. Visą 2022 m. partnerių portfelį pristatysime kitą mėnesį vyksiančiame automobilio pristatymo renginyje“, - teigė „Aston Martin“ atstovas spaudai.

BWT Alpine F1 Team
Komanda: BWT Alpine F1 Team 2022 sezono taškai: 173
Variklis: „Renault“ Važiuoklė: A522
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas