A. Prostas: viskas galėjo pasibaigti išėjimu iš „Formulės-1“ (1)

A. Prostas: viskas galėjo pasibaigti išėjimu iš „Formulės-1“
logo 2020 Gruodžio 26 d. 12:05, Renault Sport

Keturiskart pasaulio čempionas Alainas Prostas, dabar dirbantis „Renault Sport Racing“ generaliniu direktoriumi, iš esmės yra patenkintas tuo, kaip prancūzų automobilių gamintojo komanda praleido pasibaigusį sezoną, nors užėmė tik 5-tą vietą Konstruktorių įskaitoje. O buvo tikėtasi trečiosios vietos.

Vis dėlto Enstono mieste įsikūrusios ekipos lenktynininkai tris kartus šiame sezone buvo užlipę ant podiumo – tai įvyko pirmą kartą po to, kai į pasaulio čempionatą sugrįžo gamyklinė „Renault“ komandai, t.y. nuo 2016 metų. Danielis Ricciardo finišavo trečias Niurburgringe ir Imoloje, o Estebanas Oconos užėmė antrą vietą per Sakhiro GP.

Kalbėdamas su „La Figaro“ apie komandos pažangą, A. Prostas pasakojo: „Įdomus yra tas faktas, jog suveikė tie nedideli bolido patobulinimai, kuriuos mes atlikome. Tai duoda vilčių tolesnei mūsų automobilio modernizacijai ir leidžia kurti realius planus ateinantiems dvejiems metams. Dabar mes galime kiek ramiau žiūrėti į ateitį“.

Prostas taip pat džiaugiasi, kad „Renault“ koncernas lieka ištikimai programai „Formulėje-1“, tam neatsiliepė ir koronaviruso pandemijos krizė, o taip pat kompanijos vadovybės kaita: „Kai keičiasi pati aukščiausia vadovybė, būna labai realu, kad viskas gali pasibaigti išėjimu iš „Formulės-1“ programos.

Bet vietoje to buvo sukurta nauja strategija, kuri susieta su koncerno „Alpine“ prekiniu ženklu. „Renault“ nori labai aktyviai išnaudoti F-1 kaip rinkodaros instrumentą. Be „Ferrari“, mes esame vienintelis gamintojas, kuris turi aiškią programą vidurinei ir ilgalaikei perspektyvai. Anksčiau „Renault“ tai niekada nebūdavo būdinga“.


Komentarai (1)
A85 logo rėmėjas
IP: dfde2d8 | 12/28 14:33 Atsakyti
Negalima antraštėje dėti citatos, kurios nėra tekste. Nu, ne tą Prost sakė.
Ir papostinus nėra gėda perskaityt straipsnį dar kartą ir paredaguot paliktas klaidas, nes dabar net linksniai nesutampa.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas