A. Seidlas: nauji lenktynininkai – visada įdomūs (2)

A. Seidlas: nauji lenktynininkai – visada įdomūs
logo Sausio 05 d. 15:37, Renault Sport

„McLaren“ tikisi, kad Danielis Ricciardo greitai apsipras komandoje. Ekipos vadovas Andreas Seidlas papasakojo, kokį planą jie paruošė.

Andreas Seidlas: „Naujas lenktynininkas komandoje – tai visuomet būna įdomu. Danielis sugeba suderinti metodinį požiūrį ir žinias. Inžinieriai norės daug ką jam papasakoti, pasidalinti įvairiausiais sprendimais, bet svarbu visa tai padaryti teisingai. Užduotį apsunks kur kas trumpesni šiemet žiemos bandymai. Mūsų tikslas – jau pirmose lenktynėse pasiekti pojūčio, tarsi Ricciardo daug metų pilotuoja „McLaren“ automobilį ir gerai pažįsta mūsų inžinierius.

Mes turime Danielio integracijos į komandą planą. Pagrindinį dėmesį skirsime techniniams ir lenktyniniams aspektams, bet kartu Ricciardo norime padėti tapti pilnateisiu ekipos nariu. Turime programą, kuri padės sutvarkyti bendravimą, rinkodaros darbą ir kitus dalykinius aspektus. Šis procesas jau prasideda sausį.

Turime ne tieks jau ir daug laiko, mes daug bendrausime nuotoliniu būdu ir „McLaren Technology Center“. Norime kad jis kuo greičiau adaptuotųsi, kad jau pirmose lenktynėse pasiektų gero rezultato.

Kaip tai paveiks sutrumpinti žiemos bandymai? Visų pirma, jie veikia patį pilotą, kuris neturės galimybės ilgai dirbti su bolidu, kai reikia daug ką naujo išsiaiškinti. Antras momentas – reikia įvertinti mašinos aerodinaminį efektyvumą ir su tuo susijusius nustatymus, pavyzdžiui, pakabos aukštį. Trečias aspektas – teikia įvertinti automobilio patikimumą apskritai.

Nepasakyčiau, kad pirmą vietą šiame sąraše užima darbas su jėgos agregatu – daug ką galima sureguliuoti ant stendo ir simuliatoriaus pagalba. Tai galima išbandyti neišvažiuojant į trasą. Tikiuosi, kad su jėgaine problemų nebus, mat dabar mes turėsime „Mercedes“ motorus.

Vienas iš nedaugelio „McLaren“, su kuo jau yra dirbęs D. Riccciardo, tai komandos technikos direktorius Jamesas Key...

Jamesas Key: „Mes su Carlosu Sanzu dirbome taip pat, kaip anksčiau tai darėme „Toro Rosso“. Aš mačiau jo pažangą: debiutinėse lenktynėse jis pateko į kvalifikacijos finalą ir greitai įėjo į rimtą, bet jam reikėjo dar daug ko išmokti. Jis norėjo mokytis ir suprato, kad jam reikia daugiau patirties dirbant su padangomis. Tai buvo svarbu tuo metu. Dabar Carlosas yra pasitikinti savimi, gerai gaudosi dagelyje sričių ir jis yra gana aukštai vertinamas.

Danielis nuėjo tokį pat kelią, tik anksčiau. Jis yra nugalėjęs lenktynėse ir tapo „top“ pilotu. Ricciardo puikiai važiavo „Toro Rosso“ – jau tada jis gerai suprato techninius aspektus, jo požiūris į darbą buvo toks pats kaip ir dabar. Nuo to laiko jo karjera buvo itin turininga. Mums jis – puikus orientyras, Danielis atėjo pas mus iš konkurentų – „Renault“ komandos, o prieš tai lenktyniavo labai stiprioje „Red Bull“ ekipoje. Jo idėjos bus mums naudingos. Laukiu, kada galėsime pradėti dirbti kartu“.


Komentarai (2)
Laurynas Sabaliauskas
IP: a687352 | 01/05 20:46 Atsakyti
Klaidos..
mhm
IP: 93bedc0 | 01/05 16:31 Atsakyti
Užduotį apsunks kur kas trump

Skaityti daugiau: https://www.f-1.lt/a-seidlas-nauji-lenktynininkai-visada-idomus-n43925
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas