A. Stella baiminasi, jog niekada nepavyks pavyti „Red Bull“ (1)

A. Stella baiminasi, jog niekada nepavyks pavyti „Red Bull“
logo Vasario 23 d. 09:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

McLaren“ vadovas Andrea Stella pripažįsta, jog pirmą kartą pamatęs šių metų „Red Bull“ automobilį pagalvojo, jog tai yra tiesiog „vau“. Tuo pačiu italas teigė, jog čempionus galima pavyti tik tuo atveju, jei jie nesivystys tokiu sparčiu tempu.

Kai pirmą kartą pamačiau jų automobilį, tuomet pagalvojau, kad jie priėmė tikrai drąsių sprendimų. Pamaniau, kad jie tikrai yra drąsūs keisdami tam tikrus sprendimus, kurie praėjusiais metais jų automobilį padarė tokiu sėkmingu.

Manau, kad praėję metai jiems leido mėgautis tokiu pranašumu, kuris suteikė reikiamo laiko išanalizuoti tam tikrus rizikingus sprendimus. Galima rizikuoti, kai tai darai anksti, tuomet turi laiko pamatyti ar tai pasiteisina.

Sakyčiau, kad yra du esminiai jų pokyčių elementai. Visų pirma tai yra dizainas, kuriam sukurti, akivaizdu, reikėjo laiko. O antrasis elementas, be abejo, yra našumas. Viską sudėjus atrodo, kad jie yra labai stiprūs.

Mes patys judame į priekį ir stengiamės, kad tobulėtume tokiu pačiu tempu kaip praėjusio sezono antroje pusėje. Esu optimistiškas ir manau, kad galime užimti konkurencingą poziciją. Tačiau esmė tame, kad jei „Red Bull“ ir toliau vystysis tokiu tempu, tuomet mes jų niekada nepavysime.

Svarbu vystymosi procesą išlaikyti laikui bėgant. O kalbant apie mus pačius, po to kai komanda buvo reorganizuota, šiame kelyje mes dar nesame dvylika mėnesių. Taigi, mūsų kelionė dar yra trumpa, tačiau mane džiugina tai, ką matau plėtros požiūriu“, - sakė A. Stella.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Slipstream
IP: fc8ae5c | 02/24 21:04 Atsakyti
Kai Newey iseis kas nors tada pavys...Kokiais 2030-ais
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983