A. Stella džiūgauja dėl Kinijos rezultato: „Nustebę esame ir mes“

A. Stella džiūgauja dėl Kinijos rezultato: „Nustebę esame ir mes“
logo Balandžio 22 d. 12:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

McLaren“ netikėtai Kinijoje tapo antra geriausia komanda. Sprinto kvalifikacijoje „pole“ poziciją iškovojo Lando Norrisas, pagrindinių lenktynių kvalifikacijoje ekipos lenktynininkai nusileido tik Fernando Alonso bei „Red Bull“, o lenktynėse Norrisas iškovojo antrą vietą.

Po lenktynių „Sky Sports F1“ kanalo kalbintas Andrea Stella buvo paklaustas, ar jis toks pats buvo nustebęs, kaip ir antrą poziciją užėmęs Lando.

„McLaren“ vadovas sakė: „Nustebę esame ir mes. Jei atvirai, atvykome į šį savaitgalį kažkiek jį nurašę, tačiau viskas išėjo kaip labai vykęs savaitgalis.

„Pole“ pozicija sprintui. Tuomet ten galėjome užimti ir antrą vietą, jeigu ne problemos paskutiniame posūkyje. Vakar buvo tvarkinga kvalifikacija ir po to stiprios lenktynės.

Akivaizdu, kad mums dar reikia geriau perprasti viską, bet „Formulė-1“ dažnai stebina, vien dėl savo jautrumo daugelyje parametrų. Geras rezultatas, gera staigmena, labai esu laimingas dėl vyrų bei moterų dirbančių „McLaren“ komandoje. Puikus darbas“, – kalbėjo italas. Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472