A. Stella: „McLaren“ nereikia meduolių (2)

A. Stella: „McLaren“ nereikia meduolių
logo Rugsėjo 29 d. 11:50, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

McLaren“ komandos vadovas Andrea Stella kalbėjo apie nedideles problemas su Oscaro Piastrio lenktyniniu tempu ir komandos motyvaciją.

Andrea Stella: „Kai kalbama apie lenktyninį tempą, tai nėra tas atvejis, kai jūs vieną kartą mokotės, o vėliau savo žinias panaudojate praktikoje. Tai – ilgametė patirtis, kuri susideda iš daugelio skirtingų situacijų.

Oscaras labai greitai mokosi, o Suzukoje lenktynių pabaigoje jis važiavo greičiau nei antroje atkarpoje. Gero lenktynių tempo įgijimas – sisteminio darbo rezultatas.

Aš patariu jam remtis tuo greičiu, kurį jis gali parodyti kvalifikacijoje, tada dirbti su lenktynių tempu bus lengviau. Surasti pranašumą Suzukoje greitajame rate nėra labai lengva, tai talento įrodymas, kurį galima realizuoti tik dirbant kartu su inžinieriais.

Mūsų kova su „Aston Martin“ Konstruktorių taurėje? Nemanau, kad „McLaren“ reikėtų tokio meduolio, kad mes dirbtumėm dar geriau. Aš pasitikiu savo darbuotojais, matau, kad jie dirba maksimaliai įmanomu tempu. Ir tai, ko aš noriu iš jų, atrodo, vyksta.

Jei jūs pradedate galvoti apie tai, kad jums reikia finišuoti ketvirtoje vietoje, visi pasakys: „Andrea, apie tai nereikia skelbti visam pasauliui, komanda važiuoja tiek greitai, kiek sugeba. Ir aš sutinku su tokiu požiūriu“.Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Qqqq
IP: 6fb64c1 | 09/29 17:23 Atsakyti
Nors 1 meduoli ? Ne ? : - (
Masterpiece
IP: 5c3f49c | 09/29 17:35 Atsakyti
Absoliuciai nesuprantu apie koki Piastri lenktynini tempa jis kalba - Klepsidra juk isaiskino, kad sprendimas praleisti Norrisa buvo nesuprantamas. Patikslinu, Norrisas greitesnis vidutiniskai buvo ne sekunde, o 0,7s. Nezymus toks skirtumas.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749