„McLaren“ vadovas Andrea Stella teigia, jog po saugos automobilio pasirodymo Lando Norrisas, užimdamas antrąją vietą, išspaudė maksimalų rezultatą. Italas taip pat pagyrė „Mercedes“ ir teigė, jog „sidabrinės strėlės“ šįkart buvo greitesnės už jo komandos bolidus.
„Lando padarė tai, ką galėjo. Manau, kad viskas lenktynėse susiklostė gerai. Realiai „Mercedes“ bolidas turėjo finišuoti prieš Lando. Taigi, mes maksimaliai išnaudojome tai, ką gavome po saugos automobilio pasirodymo. Jeigu saugos automobilis pasirodęs nebūtų, tuomet Lando būtų galėjęs sukaupti didelę persvarą. Būtume bandę pasiekti finišą su sausomis padangomis.
Tačiau net ir tuo atveju, „Mercedes“ galėjo mus pavyti. Jie buvo keliomis sekundės dalimis greitesni už mus. Mums tikrai reikėjo nemažos persvaros, kad saugiai nuvažiuotume iki galo. Tai buvo lenktynės, kur pasirodo saugos automobilis, bet tokių lenktynių neišvengsi. Ypač, kai oras yra ne pats geriausias.
Mes žinojome, kad tai bus lenktynės, kuriose galimi įvairūs scenarijai. Galiausiai mes esame patenkinti pasiektu rezultatu“, - sakė A. Stella.