„McLaren“ komandos vadovas Andrea Stella ramina dėl Oscaro Piastrio nesėkmių Azerbaidžano GP metu ir pabrėžia, kad tokie epizodai yra natūrali čempionų kelio dalis.
„Esu dirbęs su daugkartiniais čempionais, ir kiekviename sezone, net pačiuose dominuojančiuose, net su vienu geriausių visų laikų vairuotojų, kaip Michaelis Schumacheris, esu matęs tokių įvykių,“ – sakė A. Stella.
„Įvykių, iš kurių daugiausia pasiimi mokymąsi. Kai tik neteisingai įvertini turimą sukibimą, gauni labai skaudžią bausmę.“
Komandos vadovas pabrėžė, kad vienas nesėkmingas savaitgalis nėra priežastis nerimauti: „Vienas savaitgalis, kai dalykai nesiseka ir turi daug ką peržiūrėti, nėra jokia išimtis, dėl kurios turėtume nerimauti. Nes tai yra nutikę praktiškai visiems čempionams, net tiems su geriausiais rezultatais.“
Pasak A. Stellos, O. Piastris į priekį žvelgia konstruktyviai: „Pasikalbėjau su Oscaru ir jo mąstymas jau visiškai veikia — jis analizuoja, jau yra „tai, ką išmokau, laukiu kito karto“. Ir dar sakėme su Oscaru, kad šiandien, net be problemų, nebūtų buvę daug taškų, startuojant iš P9.
Taigi, daug mokymosi Oscariui ir jokių taškų.“