A. Stella: O. Piastris turi ypatingų savybių (1)

A. Stella: O. Piastris turi ypatingų savybių
logo 2023 Gruodžio 03 d. 17:50, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

McLaren“ komandos vadovas Andrea Stella mano, kad Oscaras Piastris turi įgimtų gamtinių savybių, kurios jį skiria net nuo pačių geriausių „Formulės-1“ lenktynininkų. A. Stellai įspūdį padarė tai, kaip jaunasis australas progresavo „McLaren“ komandoje jau per debiutinį savo sezoną „Formulėje-1“.

„Viena iš esminių dedamųjų, kuri leidžia pasiekti didelio greičio – tai sportininko charakteris, jo žmogiškosios savybės, - apie Oscarą kalbėjo A. Stella. - Jis yra labai ramus. Manau, jis puikiai sugeba kontroliuoti savo būklę ir tai leidžia jam visiškai atskleisti savo talentą.

Asmeniškai aš tokių savybių neturiu. Man tenka dėti aktyvias pastangas norint kontroliuoti savo emocijas, nuolat tenka stebėti savo psichologinę būseną, kad galėčiau dirbti maksimaliai produktyviai. Regis, kad visa tai Oscarui yra natūrali būsena“.

Stella padarė puikią karjerą „Formulėje-1“, kažkada jis „Ferrari“ dirbo kartu su Michaeliu Schumacheriu ir su Fernando Alonso. Darbo su šiais lenktynininkais, kurie yra laikomi vienais geriausių istorijoje, patirtis leidžia Stellai prognozuoti ir Piastrio karjerą.

„Gali būti, kad visos šios savybės Oscarui duotos gamtos arba jis specialiai ties tuo daug dirbo savo karjeros pradžioje – aš nežinau. Bet šia prasme jis yra nuostabus pilotas, - tęsė A. Stella. - Net turint galvoje tai, kad man teko dirbti su F-1 legendomis ankstesniais metais, tai tiek anksčiau, tiek dabar – visi jie ne visada pasiekdavo savo maksimumo, kadangi ne visada pavykdavo išsaugoti sportinę formą aukščiausiame lygyje. Tuo tarpu manu, kad Piastriui visa tai pavyksta natūraliai“.

Piastris sezoną užbaigė 9-toje asmeninės įskaitos vietoje, o tai labai solidus rezultatas pasaulio čempionato naujokui, kuris greitą „McLaren“ bolidą iš esmės gavo tik antroje sezono pusėje.Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
tu_irgi
IP: 06a8a99 | 12/04 13:42 Atsakyti
Gal nebus mano nuomonė populiari, bet McLaren tikrai buvo praėjusio sezono MVP. Tiek rezultatais antroje sezono pusėje, tiek vairuotojų sudėtimi, tiek, atrodo, ir savo klimatu komandus viduje. Įdomu, kiek bus progreso kitiems metams, nes norėtųsi daugiau kovos priekyje su Piastriu ir Lando.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. booraz 0
2. Aurimas8908 0
3. molinis_e 0
4. Aušrius Kučinskas 0
5. tukas21 0