A. Stella: pamatėme stebuklą, kurį atliko L. Norrisas (2)

A. Stella: pamatėme stebuklą, kurį atliko L. Norrisas
logo 2023 Spalio 31 d. 13:55, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

McLaren“ komandos vadovas Andrea Stella pareiškė, kad Lando Norriso prasiveržimas iš 17-tos vietos per Meksikos GP iki 5 vietos finiše, yra vienos iš geriausių lenktynių, kurias jis yra matęs „Formulėje-1“.

Šeštadienio kvalifikacijoje Norrisas iškrito iš kovos jau pirmoje dalyje, nes taip susiklostė aplinkybės ir brito laukė labai sunki kova trasoje per lenktynes, kur atkovoti pozicijas nėra labai paprasta. Tačiau Lando puikiai susitvarkė su uždaviniais ir lenktynių procese rodė puikų sugebėjimą lenkti – jo manevrai Meksikos trasoje kėlė visų susižavėjimą.

Norrisas atliko tiek daug lenkimų ir tai padarė Meksikoje, kur dar šeštadienį visi kalbėjo: lenkti čia yra labai sunku, todėl, kad reikia kontroliuoti jėgos agregato darbo temperatūrinį režimą, o tam vietomis reikia mažinti greitį ir bandyti važiuoti riedant.

A. Stellos teigimu, jam šios varžybos paliko milžinišką įspūdį Tai vienos geriausių Norriso kada nors nuvažiuotos lenktynės.



Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
TadasE
IP: 5d68ef6 | 10/31 21:35 Atsakyti
Geras tas Norris, bet jam truksta kazkokio sekmes elemento, kuri turi Alonso, Verstappenas ir Hamiltonas. Kazkaip jauciu, kad tie trys jau turetu pergale su McLaren per pastaruosius tris metus.
Mėgaujuosi lenktynėmis
IP: 9ab83d5 | 10/31 22:08 Atsakyti
Nuo 1996 esu už Ferrari, bet nuo jų taktikos ’’meistrų’’ sprendimų paskutinius n metų vis ieškojau į ką juos iškeisti - šis iš Mclaren kas kart lenktynes tiesiog išpakuoja (blogiausia yra tai, kad ši komanda visada būdavo tarp nemėgiamų).
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0