A. Westacottas: D. Ricciardo perėjimas į „Renault“ sukėlė susidomėjimą (1)

A. Westacottas: D. Ricciardo perėjimas į „Renault“ sukėlė susidomėjimą
logo 2019 Kovo 13 d. 13:19, Pirelli/LAT Images

Australijos GP etapo organizatoriai per lenktynių savaitgalį tikisi priimti apie 300 tūkst. „Formulės-1“ sirgalių. „Australian Grand Prix Corporation“ vykdomasis direktorius Andrewas Westacottas pareiškė, jog bilietų pardavimas lyginant su praėjusiais metais padidėjo 7-8 proc. po Danielio Ricciardo perėjimo į „Renault“ komandą.

Andrewas Westacottas: „Danielio Ricciardo sprendimas pakeisti komandą sukėlė labai didelį susidomėjimą ir mums tai padėjo padidinti pardavimus. Be to, šiais metais mes gavome „premiją“ – F- lenktynių savaitgalis nesusikerta su kitais svarbiais įvykiais ir Australijos futbolo čempionato rungtynėmis.

Pradėjusių metų sezono pabaiga buvo nesėkminga D. Ricciardo: pirmoje metų pusėje jis laimėjo Kinijoje ir Monake, o po to buvo 8 nebaigtos lenktynės, bet mes tikimės, jog jis sėkmingai pradės šį sezoną. Danielis yra labai artimas sirgaliams. Jis pasilieka labai mielu jaunuoliu, nors kai kurių pilotų elgesys galėtų būti ir geresnis.

Praėjusiais metais per keturias lenktynių savaitgalio dienas trasą aplankė 295 tūkst. žiūrovų, o šiais metais, jei bus geras oras, mes tikimės sulaukti iki 300 tūkst. sirgalių, iš kurių 100 tūkst. – lenktynių dieną“.

Komentarai (1)


Misiulis
| 2019 Kovo 13 d. 16:51
295k vs. iki 300k, tai kur čia tie 7-8proc?
×

F-1.lt pulsas