A.Wurzas ir “Jaguar”… (44)

A.Wurzas ir “Jaguar”…
logo 2003 Spalio 31 d. 20:18, DaimlerChrysler
McLaren“ ekipos pilotas-bandytojas Alexanderis Wurzas pareiškė, kad jis yra pirmoje vietoje „Jaguar“ komandos „ieškomiausių pilotų“ sąraše.
Austrą matyti savo partneriu norėtų ir Markas Webberis, tačiau Alexui dar reikia gauti R.Denniso – „McLaren“ vadovo – „leidimą“. Juk dar tuomet, kai „Jaguar“ atsisakė A.Pizzonios paslaugų, ekipa buvo beveik susitarusi su A.Wurzu, tačiau sandoris neįvyko dėl to paties R.Denniso. Ronas paprašė už A.Wurzą milijoninės kompensacijos iš „Jaguar”, o pastaroji ekipa neleido sau išlaidauti ir pasirinko buvusį F-3000 čempioną J.Wilsoną iš „Minardi“.
Tačiau manoma, kad labai išrankiems „Jaguar“ vadovams – „Ford“ koncerno atstovams – neįtiko ir Justinas Wilsonas. Šiuo metu jie vėl žvalgosi Wurzo pusėn.
"“Jaguar“ įrašę mano pavardę savo sąrašo viršuje, o „McLaren“ nori matyti mane bandant komandos bolidus,“ – kalbėjo A.Wurzas interviu Austrijos spaudos agentūrai metu.
Pati „McLaren“ nėra jau tokioje prastoje padėtyje, nes ekipai dažnai padeda P.de la Rosa, o šiuo metu kalbama, kad ir J.Villeneuve’as neatsisakytų piloto-bandytojo vietos šioje ekipoje.
Jei Alexui Wurzui pavyktų „prasimušti“ į „Jaguar”, jį greičiausiai remtų Austrijos magnatas Dieteris Mateschitzas ir jo koncernas „Red Bull“.

Komentarai (44)
Brooklyn
| 12/10 13:00 Atsakyti
Liks jis "McLaren" ir viskas.
Jacques
| 11/05 02:42 Atsakyti
Andrejus> as tai noreciau JV pamatyti uz Mclaren vairo,AW uz Jaguar,arba DC uz Jaguar.
bmw racer
| 11/04 13:38 Atsakyti
Siaip tai toki pareiskima turejo padaryti ne Wurzas, o Mclaren.
rae
| 11/04 10:17 Atsakyti
teisingai pradejai pas McL tai ir liksi g****s
jokie jaguar nesigelbes tavo reputacijos .
O jei rimtai tai manau jog Wilsonas yra tinkamesnis pilotas negu Wurzas
MP4-13
| 11/03 20:25 Atsakyti
Ech, Aleksandrai, prasidėjai su MP4-18,19, tai dabar iki gyvos galvos McLaren sėdėsi... :)
Gincius
| 11/03 19:05 Atsakyti
Aš asmeniškai tokioje komandoje kaip "Jaguar"norėčiau matyti Aleksą Yoongą.Puikus derinukas gautusi.
Rolex
| 11/03 17:19 Atsakyti
Anksciau nieko gero neparode ir dabar talento neigavo...
virgissss
| 11/03 11:15 Atsakyti
Kol prasides sezonas cia dar ne tiek rokiruociu bus padaryta. Tai vienas, tai kitas pas ka nors perbegs...Ir F-1 veikia desnis, ko negali pinigai, ta gali dideli pinigai
Giedriukas
| 11/03 10:07 Atsakyti
Labai noreciau ishvysti Alexanderi lenktynese, Tegul pereina nors ir i Jaguar... Kad tik jam pavyktu grizhti i lenktynes...
Andrejus
| 11/03 08:54 Atsakyti
Hmm, nu ziuresim visgi daug kalbu o mazai darbu. Gal ir nieko bus jei lenktyniaus Jaguose, nors man labiau butu prie sirdies J.Villeneuve’as, ir labiau noreciau, kad jis lenktyniautu Jaguose.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas