Abu Dabio GP: šeštadienio treniruotės

Abu Dabio GP: šeštadienio treniruotės
logo 2013 Lapkričio 02 d. 13:22, Getty Images
„Red Bull“ pilotas Sebastianas Vettelis buvo greičiausias ir Abu Dabio GP šeštadienio treniruotėse, o antrąją vietą užėmė jo komandos draugas Markas Webberis.
Toliau išsirikiavo abu „Mercedes“ komandos atstovai, vos 0,009 sek. australui nusileidęs Lewisas Hamiltonas ir kiek daugiau atsilikęs Nico Rosbergas.
Tarp lyderių po gedimų antrosiose penktadienio treniruotėse sugrįžo „Lotus“ pilotas Romainas Grosjeanas. Prancūzas liko penktas ir paskutinis, nuo lyderio atsilikęs mažiau nei puse sekundės.
Važiuojant kietesnėmis padangomis pirmojoje treniruočių pusėje, konkurenciją „Red Bull“ taip pat sudarė tik „Mercedes“ ir „Lotus“, o greičiausias tuo metu buvo M. Webberis – tiesa, S. Vettelis tuomet turėjo nutraukti greitąjį ratą dėl kelyje pasipainiojusių lėtesnių pilotų.
Kietesnėmis padangomis tarp lyderių buvęs „Lotus“ atstovas Kimi Raikkonenas treniruočių pabaigoje neišvengė nesklandumų ir liko devintas. Dar prasčiau sekėsi vienuoliktoje vietoje likusiam „Ferrari“ pilotui Fernando Alonso, taip ir nepademonstravusiam gero tempo nei viena padangų rūšimi.
Abu Dabio GP kvalifikacijos pradžia – 15.00 val. Lietuvos laiku.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218