„Alfa Romeo“ ruošiasi pranešti apie F. Vasseuro išėjimą

„Alfa Romeo“ ruošiasi pranešti apie F. Vasseuro išėjimą
logo 2022 Gruodžio 09 d. 14:16, Sauber

Po trumpos tylos „Formulės-1“ užkulisiuose vėl pradėjo suktis smagračiai. „Ferari“ pranešė, kad dar iki Naujųjų metų praneš, kas ekipos vadovo poste pakeis Mattia Binotto ir dabar situacija pradeda vystytis tarsi sniego kamuolys.

Tačiau pirmųjų šios reformos pažymių reikia ieškoti visai ne Maranelle, o Hinville, „Alfa Romeo“ komandos būstinėje. Suprantama, kad kol kas abi komandos oficialiame lygyje tyli apie būsimąjį Frederico Vasseuro perėjimą į Skuderiją, nors jokių abejonių dėl to jau nėra likę. Būtent prancūzų specialistas pasirinktas kaip pamaina M. Binotto ekipos vadovo pareigose.

Jei dar kas nors turi abejonių, galima pasakyti, jog Vasseuras jau išsinuomojo namą netoli „Ferrari“ būstinės.

Šią šachmatų partiją iki galo dar teks sužaisti, bet pagal taisykles, pirmiausia oficialiai turi būti pranešta, jog Vasseuras palieka „Sauber Motorsport“ bendrovę ir tik po to bus paskelbta, kad jis tampa italų komandos bosu.

Šaltiniai sako, kad toks oficialus pranešimas bus padarytas kitos savaitės pradžioje. Verta priminti, kad maždaug nuo gruodžio 20 d. visa Europa išeis Kalėdinių atostogų, todėl laiko liko visai mažai – daugiau nei savaitė.

Lieka atviru klausimas, kas „Alfa Romeo“ vadovo poste pakeis patį Vasseurą, kuris čia dirbo nuo 2017 metų vasaros, iš posto pasitraukus Monishai Kaltenborn.

Labai tikėtina, kad iš „Sauber“ traukiantis „Alfa Romeo“ prekės ženklui ir pradedant bendradarbiauti su „Audi“, kandidatas bus ieškomas, kuris tiktų Ingolštadto koncernui. Tačiau šiai komandai ir toliau jėgaines tieks „Ferrari“, todėl reikės ieškoti dar ir kompromisų su „Ferrari“ prezidentu Johnu Elkannu.

Grįžtant prie pačios „Ferrari“, yra pagrindo kalbėti, jog ekipa vėl gaus technikos direktorių – šis postas buvo laisvas nuo to, kai komandai vadovauti pradėjo Binotti ir derino dvejas pareigas. Manoma, kad „Ferrari“ nuliūdins „Haas“ vadovybę ir į technikos direktoriaus pareigas susigrąžins Simone Resta, kuris pastaruosius dvejus metus dirbo amerikiečių komandoje.

Taip pat Skuderijoje bus stiprinami kiti struktūrinai padaliniai.

Beje, visai tai jau vyks 2023 m. pradžioje. O kol kas reikia sulaukti oficialaus pranešimo apie Vasseuro paskyrimą.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2023 sezono taškai: 554
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau
Alfa Romeo F1 Team ORLEN
Komanda: Alfa Romeo F1 Team ORLEN 2023 sezono taškai: 55
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: C42
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos