Alonso - kitas Michaelis Schumacheris

Alonso - kitas Michaelis Schumacheris
logo 2002 Rugsėjo 21 d. 15:32, mafaz
„Renault“ komandos bosas Flavio Briatore teigia, kad „Formulės-1“ žvaigždė Fernando Alonso bus kitas Michaelis Schumacheris. Ekstravagantiškasis italas atkakliai ieškojo kito lenktynininko su penkiskart čempiono savybėmis po to, kai prarado vokietį jam perėjus į „Ferrari“ 1995-ųjų pabaigoje.
2003-ais Alonso pakeis Jensoną Buttoną ir komandai atstovaus kartu su Jarno Trulliu, todėl Briatore susilaukė daug nemalonios kritikos, ypač dėl to, kad dabar jis tvarkys abiejų komandos lenktynininkų algalapius.
Tačiau dabar jis pateisino savo poelgį dėl diskutuotino pakeitimo, po kurio Buttonas nuo kito sezono atstovaus „British American Racing“ komandai. Jis teigia, kad jaunasis ispanų lenktynininkas tikrai yra ypatingas ir džiaugiasi, kad aplenkė kitas komandas ieškodamas antrojo Michaelio Schumacherio.
“Kai mes pasirašėmė kontraktą su Michaeliu prieš daug metų, žinojome, jog pasirinkome kažką ypatingą. Aš tą patį jaučiu dėl Fernando. Jis bus mūsų ateitis ir vaikinas, kuris iškels komandą”, - sakė Flavio leidiniui „Sun“ . „Visos komandos ieškojo kito Schumacherio ir aš tikiu, kad mes jas aplenkėme suradę Fernando.”
Beje, Briatorė susilaukė tokio pat kiekio kritikos prieš daug metų, kai jis pakeitė Roberto Moreno Michaeliu Schumacheriu.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066