Alonso - kitas Michaelis Schumacheris (27)

Alonso - kitas Michaelis Schumacheris
logo 2002 Rugsėjo 21 d. 15:32, mafaz
„Renault“ komandos bosas Flavio Briatore teigia, kad „Formulės-1“ žvaigždė Fernando Alonso bus kitas Michaelis Schumacheris. Ekstravagantiškasis italas atkakliai ieškojo kito lenktynininko su penkiskart čempiono savybėmis po to, kai prarado vokietį jam perėjus į „Ferrari“ 1995-ųjų pabaigoje.
2003-ais Alonso pakeis Jensoną Buttoną ir komandai atstovaus kartu su Jarno Trulliu, todėl Briatore susilaukė daug nemalonios kritikos, ypač dėl to, kad dabar jis tvarkys abiejų komandos lenktynininkų algalapius.
Tačiau dabar jis pateisino savo poelgį dėl diskutuotino pakeitimo, po kurio Buttonas nuo kito sezono atstovaus „British American Racing“ komandai. Jis teigia, kad jaunasis ispanų lenktynininkas tikrai yra ypatingas ir džiaugiasi, kad aplenkė kitas komandas ieškodamas antrojo Michaelio Schumacherio.
“Kai mes pasirašėmė kontraktą su Michaeliu prieš daug metų, žinojome, jog pasirinkome kažką ypatingą. Aš tą patį jaučiu dėl Fernando. Jis bus mūsų ateitis ir vaikinas, kuris iškels komandą”, - sakė Flavio leidiniui „Sun“ . „Visos komandos ieškojo kito Schumacherio ir aš tikiu, kad mes jas aplenkėme suradę Fernando.”
Beje, Briatorė susilaukė tokio pat kiekio kritikos prieš daug metų, kai jis pakeitė Roberto Moreno Michaeliu Schumacheriu.


Komentarai (27)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Brooklyn
| 11/25 14:51 Atsakyti
Niekas neprilygs Schumiui.
Claudy
| 09/21 23:41 Atsakyti
bet tiesa skele Briatore .. jis is teis mano manymu Shumacheris Nr. 2 .. ir ateties chempionas >.:-)
lepunele
| 09/26 16:25 Atsakyti
na jau, FA tai tikrai nera i nauda, dabar visi is jo tikesis neaisku kokiu stebuklu, ir dar ne su FERRARI bolidu o Su Renault FA pasiekti bent geru rezultatu bus sunku.
Rytis K
| 09/25 10:18 Atsakyti
Isiziurekit i nuotrauka. Kokie zydri akinukai, kokie zydri marshkinukai... Ekstravagantishkasis italas gal ir "VANGAS", bet del Fernando Alonso ash abejoju. Manau, kad be draiverio savybiu dar reikia tureti sugebejima pastatyti komanda ant ausu. Kol Benetone buvo Shumis, viskas ten vire. Be didziuliu babkiu, be geriausios technikos buvo pasiekiami rezultatai.
Underworld
| 09/23 18:50 Atsakyti
Alonso tikrai nebus antras Schumacheris ! Juo bus arba koks Kimis..(nepavydziu) arba koks Weberris..
MS
| 09/23 10:18 Atsakyti
Flavio turi "uosle" geriems lenktynininkams. Tikekimes jis nesugadins Fernando tokiais pareiskimais.
fanas iki galo
| 09/23 10:12 Atsakyti
Isviso Shumiu lygiu nera ir nebus dar koki 10 metu xexe Bet gal jis ir teisus noreciau kad butu teisus nes jau neidomu darosi :)
frenk
| 09/23 09:53 Atsakyti
Nu gal ir per skambiai issireiske Briatore bet seip raco yra, mano nuomone is jaunu jis perspektyviausias ir labiausiai nesa i Shuma pagal rezultus ir stiliu, kaip Kimis i Mika irgi. Gal jie ir bus nauji pakaitailai ir kovos ne ka prasciau
Albertux
| 09/23 08:37 Atsakyti
Nu Briatore tai turi neeilini niuxa. Visai gali buti kad jis neklysta...
Ugo
| 09/23 08:34 Atsakyti
Tegu tik buna nauju zvaigzdziu, bus idomiau ziureti F-1.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas