„Alpine“ apie F. Alonso išėjimą sužinojo iš spaudos pranešimo (12)

„Alpine“ apie F. Alonso išėjimą sužinojo iš spaudos pranešimo
logo Rugpjūčio 02 d. 19:34, Alpine Racing

„Alpine“ komandos vadovas Otmaras Szafnaueris prisipažino, kad Fernando Alonso praradimas jam buvo tikras netikėtumas.

„Alpine“ ruošėsi rugpjūčio atostogų metu pratęsti kontraktą su F. Alonso – abi pusės jau buvo suderinusios principinius momentus, o smulkmenas abi pusės tikėjosi sureguliuoti pačiais trumpiausiais terminais.

„Alpine“ vadovas O. Szafnaueris pasakojo, kad sekmadienio vakarą jis buvo nusiteikęs baigiamiesiems pokalbiams su F. Alonso advokatais, o pirmadienio rytą netikėtai pamatė, kad ispanas išėjo pas konkurentus iš „Aston Martin“.

„Aš viską sužinojau tik iš oficialaus „Aston Martin“ pranešimo. - prisipažino O. Szafnaueris. - Serviso zonoje nuolat sklando įvairiausių gandų, aš irgi esu girdėjęs, jog „Aston Martin“ domisi Fernando paslaugomis. Iš to galima padaryti išvadą, kad jie, tikriausiai, vedė kažkokias derybas. Buvo ir kitokių liudijimų, kurie rodė tai – pavyzdžiui, kai žmonės kartu išeina iš vienos komandos verslo klubo ir pan. Visa tai aš mačiau.

Bet aš buvau įsitikinęs, kad net esant tokioms diskusijoms, mes su Alonso neturėsime didelių sunkumų. Juk mes jau buvome beveik dėl visko susitarę. Ir štai staiga šis pranešimas. Iki tol aš Fernando esu klausęs apie tai, bet jis atsakydavo: „Ne, ne, aš nieko nepasirašinėjau“. Taigi, jo nauja sutartis man tapo dideliu siurprizu“.

Į klausimą, ar turėjo galimybę „Alpine“ vadovas pakalbėti su Fernando jau po naujo kontrakto pasirašymo, O. Szafnaueris atsakė neigiamai: „Ne, mes nebendravome. Atrodo, kad jis dabar apskritai yra kažkur jachtoje prie Graikijos salų.

Antradienio rytą praleidau tam, kad galėčiau pabendrauti su kolegomis Enstono bazėje. Tiesa, vakar man skambino daug kas, kas nori lenktyniauti mūsų komandoje“.

Szafnaueris pridūrė, kad „Alpine“ su Alonso norėjo pasirašyti kontraktą 1+1, kuris garantuotų ispanui vietą 2023 metais ir komandai suteiktų progą sutartį pratęsti ir 2024 metams.

Tuo tarpo Fernando buvo svarbu užsitikrinti ateitį „Formulėje-1“ ilgesniam laikui nei vieneriems metams.

Szafnaueris aiškino: „Mums buvo belikę pašalinti kelias smulkmenas. Jo advokatai jau buvo pasiruošę susitikti su mumis. Aš galvojau, kad būtent dėl to.

Iki to, kai mes išsiskyrėme Vengrijoje, aš pasakiau jam, kad viskas išsispręs labai greitai. O jis atsakė: „Nepergyvenk, aš kol kas su kitais nieko nepasirašiau“. Mes žadėjome prie šio klausimo sugrįžti artimiausiomis dienomis.

Komanda buvo pasirengusi jam pasiūlyti 1+1 formatą. Mes svarstėme taip: reikės pažiūrėti, kaip Fernando važiuos kitais metais, ar jis bus tokio lygio kaip šiemet – jei taip, tai mes viską pratęsime.

Bet jam, kiek suprantu, nesinorėjo kontrakto trukmės susieti su rezultatais. Jis norėjo kur kas ilgesnės trukmės kontrakto, jam kur kas įdomesni variantai buvo 2+1 ar net 3+1.

BWT Alpine F1 Team
Komanda: BWT Alpine F1 Team 2022 sezono taškai: 99
Variklis: „Renault“ Važiuoklė: A522
Plačiau


Komentarai (12)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Klepsidra
IP: 1233286 | 08/03 16:04 Atsakyti
Meanwhile Alonso’s negotiations with Alpine continued. He and his manager Flavio Briatore wanted more than one guaranteed extra season, and were not impressed with being in effect a stop-gap until Piastri could be welcomed back.

And while a WEC future interested him he wanted that to happen on his terms and when he was done with F1, not be dictated as part of Alpine’s global PR strategy.

Alonso also wanted far more money than the team was prepared to give him. Indeed one source has told me that he might have been offered less than Ocon will earn in 2023 in the third season of a contract that sees a dramatic escalation in the Frenchman’s salary.

iseitu, Alpine gavo, ko nusipelne. Gales moketi Oconui.
Td
IP: 9ba0bc8 | 08/03 14:02 Atsakyti
Pit Crew
08/02 20:55

Alonso galėjo bent iš pagarbos komandos vadovui pasukti sutartį pasirašinėdamas. Čia toks kaip "pabėgimas" iš darbo gaunasi;)

pagarbos?:D tarp ju ten karas vyksta, viesa informacija, kad abu vienas kito nepernesa. Graziai sudirbo Alonso, pasieke savo.
Lunatik
IP: dd92c95 | 08/03 09:59 Atsakyti
Šitie irgi *** hardus deda, strategija tragiska, nieko niekada nežino, ferrari nr.2, tik kad gale velkasi tai niekam neidomus
Klepsidra
IP: 32ade1e | 08/02 21:33 Atsakyti
Taip pat is spaudos suzinojo, kad paskelbtas pilotas nevaziuos pas juos
YZF
IP: 20135ae | 08/02 21:23 Atsakyti
Antiklepsius
08/02 20:47

Perspektyviems naujokams :DDD ? Čia kartelę jau nuleidai, kad Oconas patapo perspektyviu? Geriausiu atveju eilinis vidutiniokas ir šalia jo Alonso nelabai jau čia ryškiai atrodo :D

Tu kalbi taip, lyg bet koks pilotas gali atsisesti i bet kokia komanda. Alpine galetu imti Max'a bet paeme Ocona siaip, del bajerio. Tas pats su Aston Martin.
egis01
IP: b356cb1 | 08/02 21:11 Atsakyti
Pit Crew
08/02 20:55

Alonso galėjo bent iš pagarbos komandos vadovui pasukti sutartį pasirašinėdamas. Čia toks kaip "pabėgimas" iš darbo gaunasi;)

"pabėga" iš darbo, darbo laiku iįpusėjus ... man tie pasirašinėjimai viduryje sezono ne kaip atrodo.
Pit Crew
IP: eb726f6 | 08/02 20:55 Atsakyti
Alonso galėjo bent iš pagarbos komandos vadovui pasukti sutartį pasirašinėdamas. Čia toks kaip "pabėgimas" iš darbo gaunasi;)
Antiklepsius
IP: e576a36 | 08/02 20:47 Atsakyti
YZF
08/02 20:23

Nu kai krauna visiems perspektyviems naujokams toje pacioje komandoje, tai gal tikrai verta susimastyti?

Perspektyviems naujokams :DDD ? Čia kartelę jau nuleidai, kad Oconas patapo perspektyviu? Geriausiu atveju eilinis vidutiniokas ir šalia jo Alonso nelabai jau čia ryškiai atrodo :D
YZF
IP: 20135ae | 08/02 20:23 Atsakyti
kart
08/02 20:11

Taip, pritariu. Perspektyvus talentas, su kuriuo mažiausiai reikia 3 + 1 metų kontraktą pasirašyti.

Nu kai krauna visiems perspektyviems naujokams toje pacioje komandoje, tai gal tikrai verta susimastyti?
YZF
IP: 20135ae | 08/02 20:22 Atsakyti
"Aš galvojau, kad būtent dėl to

Skaityti daugiau: https://www.f-1.lt/alpine-apie-f-alonso-isejima-suzinojo-is-spaudos-pranesimo-n49083"

Nu taip, galvojo, galvojo.... :)
×

TOP naujienos