„Alpine“ neabejoja F. Alonso motyvacija (1)

„Alpine“ neabejoja F. Alonso motyvacija
logo Gegužės 12 d. 12:52, Pirelli

Po penkių sezono etapų „Alpine“ sportininkas Fernando Alonso turi tik 2 taškus, kai tuo tarpu jo ekipos partneris Estebanas Oconas – 24. Komandos vadovas Otmaras Szafnaueris yra įsitikinęs, kad tokia situacija niekaip neveikia F. Alonso motyvacijos ir situacija jau greitai pasikeis į gerąją pusę.

„Manau, kad Fernando yra geros formos ir nenustos atakuoti, kaip jis tai daro visada, - kalbėjo O,. Szafnaueris. - Majamyje jis turėjo startuoti iš aukštesnės vietos, bet jam nepasisekė kvalifikacijoje, nors Alonoso demonstravo lygiai tokį patį tempą kaip ir Valtteri Bottas ar Lewisas Hamiltonas.

Startas iš žemų pozicijų turi įtakos perspektyvoms lenktynėse ir jei jau apie tai kalbame, tai ir mūsų komanda privalo padėti Fernando ir Estebanui viską tarpusavyje suderinti per varžybas. Mes tai padarysime artimiausiu metu ir uždirbsime daugiau taškų.

Žinoma, Fernando liūdina dabartinė situacija, bet geresni laikai mūsų laukia priekyje. Gera naujiena yra ta, kad „Alpine“ bolidas yra greitas, o ties visu kitu mes daugiau padirbėsime ir kitą kartą viską padarysime teisingai“.

BWT Alpine F1 Team
Komanda: BWT Alpine F1 Team 2022 sezono taškai: 34
Variklis: „Renault“ Važiuoklė: A522
Plačiau
Fernando Alonso
Pilotas: Fernando Alonso 2022 sezono taškai: 4
Komanda: Renault Amžius: 40 m.
Plačiau

Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
baltija
IP: 737aa49 | 05/12 13:01 Atsakyti
Geriausi Renault laikai (200+ m) buvo su Briatore.

Praėjo ir Alonso geriausi metai,tegul užleidžia vietą jaunimui.

Paskui liko pažadukų komanda.

Ir jokių rezultatų.
×

TOP naujienos