„Alpine“ neketina šiemet atsisakyti F. Alonso paslaugų (3)

„Alpine“ neketina šiemet atsisakyti F. Alonso paslaugų
logo Rugpjūčio 18 d. 18:07, Pirelli

„Alpine“ komanda neplanuoja anksčiau laiko atsisakyti Fernando Alonso paslaugų, kuris prieš vasaros pertrauką paskelbė, kad kitais metais atstovaus „Aston Martin“ ekipai.

Jau pirmąją vasaros pertraukos dieną ispanas daugelį šokiravo paskelbdamas, kad po šio sezono paliks „Alpine“ komandą ir pereis į varžovų gretas. Nors komanda ir liko nusivylusi tokiu sportininko elgesiu, ji neketina su lenktynininku nutraukti sutartį anksčiau laiko.

„Ne, tikrai ne. Kodėl mes turėtume jį pakeisti?“, - duodamas interviu „El Confidencial“ sakė „Alpine“ komandos vadovas Otmaras Szafnaueris.

„Jis yra puikus lenktynininkas ir šiemet demonstruoja puikią formą. Fernando yra vienas didžiausių mūsų turtų. Jeigu jam ir Estebanui kiekvieną lenktynių savaitgalį pavyks iškovoti taškų, mums tai tikrai padės įveikti „McLaren“ konstruktorių įskaitoje.“

O. Szafnaueris nesutinka, kad paaiškėjus F. Alonso sprendimui, antroje sezono pusėje komandos nuotaika bus stipriai pakitusi ir dėl to gali nukentėti rezultatai.

„Aš, kaip ir Fernando, esu labai konkurencingas. Aukščiausių rezultatų siekis mane labai motyvuoja. Nemėgstu pralaimėti. Manau, kad tą patį būtų galima pasakyti ir apie Alonso.“

„Mus sieja bendri tikslai. Žinome, kad dirbdami kartu galime pasiekti gerų rezultatų. Tad tiek anksčiau, tiek antroje sezono pusėje mūsų tikslas išliks tas pats - įveikti „McLaren“. Turime sezoną užbaigti ketvirtoje vietoje. Nemanau, kad galime įveikti „Mercedes“, „Red Bull“ ar „Ferrari“. Bet galime patobulėti ir priartėti prie „Mercedes“. Nesvarbu, jog Alonso kitais metais pereis į „Aston Martin“. Užsidėjęs šalmą sieki pačių geriausių rezultatų.“

BWT Alpine F1 Team
Komanda: BWT Alpine F1 Team 2022 sezono taškai: 125
Variklis: „Renault“ Važiuoklė: A522
Plačiau
Fernando Alonso
Pilotas: Fernando Alonso 2022 sezono taškai: 59
Komanda: Renault Amžius: 41 m.
Plačiau


Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
tech
IP: c4754c7 | 08/18 22:52 Atsakyti
montoyja
08/18 19:00

Galvojau kad alonso ir renault sugrazins slovingas dienas, bet deja to nebebus, sergu uz alonso nuo pat pradzios todel tikiuosi kad aston martin sukurs kazka konkurencingo ir nesivilks uodegoje.

Kad ir norisi, bet reikia buti realistais. Aston ka gali pasiekti, tai yra geriausiu atveju Alpine . Bent jau per prie sio reglamento. Kad konkuruos su top3, nera jokiu prosvaisciu. Telieka tiketis, kad bent datemps iki midfield ir Alonso gales vaziuoti top10
montoyja
IP: 7191c7a | 08/18 19:00 Atsakyti
Galvojau kad alonso ir renault sugrazins slovingas dienas, bet deja to nebebus, sergu uz alonso nuo pat pradzios todel tikiuosi kad aston martin sukurs kazka konkurencingo ir nesivilks uodegoje.
ab
IP: c75ed23 | 08/18 18:25 Atsakyti
Labai daug kas pyna su Piastri, bet realiai čia paprasčiausias perėjimas į kitą komandą
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas